Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S22 Ultra v pitevně. Za opravu zaplatíte víc, než byste museli

  • Ani nový Galaxy S22 Ultra neunikl důkladné rozborce
  • Můžeme se tak podívat na to, jaké komponenty v sobě ukrývá

V rukou nemilosrdného youtubera Jerry Rig Everything skončila i žhavá novinka od Samsungu. Telefon Galaxy S22 Ultra citlivě rozebral do posledního šroubku a na kameru v detailu ukázal, z jakých součástek se skládá.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous se nabourali do veřejných webkamer v Rusku. Sláva Ukrajině, vysílají živě


Oficiálně se Samsung Galaxy S22 Ultra začne prodávat až za několik dní, ale někteří uživatelé už ho mají k dispozici. Patří k nim mimo jiné i populární YouTuber Zack Nelson. Pokud vám jeho kanál Jerry Rig Everything naprosto nic neříká, tak věřte, že se s telefony absolutně nemazlí. Často je láme vejpůl, ale někdy si zřejmě chce dát pohov, a tak natočí standardní rozborku, ve které ukazuje, jak a z čeho je telefon vyroben.

Samsung je technologická špička

Po nahřátí a odříznutí zadního krytu S22 Ultra Nelson zjistil, že součástí krytu jsou i všechny skleněné čočky jednotlivých fotoaparátů. Pokud by nějaká praskla, poškodila se, bude nutné vyměnit celou zadní stranu, což celou opravu zbytečně prodraží.

Dále poznamenává, že Samsung používá nadměrné množství lepidla k udržení baterie na místě. Aby ji odloupl, musel použít isopropylalkohol. Zaujalo ho i provedení zdířky pro dotykové pero S Pen včetně mechanismu jeho dobíjení přímo v těle Galaxy S22 Ultra a voděodolné konstrukce.

I mistr tesař se někdy utne

Na závěr pro vás máme jednu malou perličku a ponaučení. Pokud video dokoukáte do konce, všimněte si, že se telefon po opětovném sestavení nezapne. Nelson totiž kabel spojující displej se základní deskou při rozebírání omylem nařízl. Z toho vyplývá, že dokonce i velezkušení lidé mohou při demontáži poškodit drahé zařízení.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
2
Shares
1 komentář
  1. tak mám za to že tento telefon už se oficialně nekokik dní prodává……mám už přes týden od vodafone

Comments are closed.