Samsung Galaxy S22 Ultra

Špičkový Galaxy S22 Ultra dostane exkluzivní barvu. Bude se líbit?

  • Samsung Galaxy S22 Ultra je ultimátní zařízení
  • Šušká se, že telefon dostane novou barvu

Samsung Galaxy S22 Ultra (recenze) je v zásadě jediným svého druhu. Jde o naprosto ultimátního pracanta, jehož ocení jen ti z vás, kteří nedají dopustit na S Pen a potřebují neocenitelného pomocníka nejen na práci, ale i zábavu.

Neocenitelný pracant

Displej je jedním slovem skvělý, velikost lehce bizarní, ale přesto je to dnes již odpískaný Note. Vhod přijde celá paleta funkcí, perfektní konektivita, neotřelý design i rychlejší 45W nabíjení včetně bezdrátového i reverzního dobíjení.

Výtky směrem k procesoru jsou na místě, ale po vlastních zkušenostech můžu s klidným svědomím říct, že pakliže nejste vášniví hráči, nemusí vás to příliš trápit.


Nepřehlédněte: Webbův teleskop dostal vědce do kolen, nový snímek vesmíru je na hranici fyzikálních zákonů


Galaxy S22 Ultra „v novém“

Nicméně, v chystání je prý zbrusu nový odstín, takže pokud vás stávající výčet barev nenadchl, třeba v dohledné době změníte názor. Po černé, bílé, burgundy a zelené se již brzy dočkáme exkluzivní fialové, a dost možná, že výrobce má v plánu ještě jednu nebo dvě.

Populární @IceUniverse už pověsil info na Twitter. Proslýchá se, že představení nového/nových kabátků proběhne každým dnem, tak doufejme, že „přebarvený“ Samsung Galaxy S22 Ultra se podívá i do Česka.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares