Samsung Galaxy S22 FE

Sbohem fanouškovská edice! Šance, že se dočkáme Samsungu Galaxy S22 FE, jsou mizivé

  • Fanouškovská edice se těšila velké oblibě
  • Jak to vypadá, s populární řadou je šmitec
  • Samsung Galaxy S22 FE je prý historie

Subjektivně jsem měl k telefonu Galaxy S21 FE (recenze) několik větších výhrad, přesto celkovou optikou nešlo o průšvih, to ani v nejmenším. S ohledem na docela přesycené portfolio mi však záměr Samsungu unikal.

Zatímco v roce 2020 byl předchůdce fantastickým oživením mobilního trhu (z mého pohledu smartphone roku), nástupce už tak úžasně nepůsobil. Pověstný wow efekt se ztratil někde v pomyslném překladu.

Ale nechápejte mě špatně. Pořád to byla výborná koupě, tím spíš, pakliže jste uplatnili cashback nebo byl k mání za akční cenu. Každopádně, momentálně jsou veškeré úvahy nejspíš pasé.


Nepřehlédněte: Záběry jako ze sci-fi filmu! Vrtulník Ingenuity na Marsu vyfotil následky „sedmi minut hrůzy“


Samsung Galaxy S21 FE Recenze
ilustrační, zdroj: FONETECH.CZ

Galaxy S22 FE? Spíš ne

Jak informuje Sammobile, v otázce letošního Galaxy S22 FE je to údajně jasné jako facka. Samsung s největší pravděpodobností telefon odpískal. Nějaké kusé informace se sice na webech objevily, ale to bylo povětšinou před více jak půl rokem nebo ještě déle.

Ano, zaznamenal jsem názor, že tentokrát si to Korejec lépe pohlídal a může ještě překvapit. Dalo by se s tím i souhlasit, ale to bychom museli být v roce 2010 a ne v roce 2022, kdy nikdo nic neutají. Navíc nejde o tak strategicky důležité zařízení, které by Samsung musel obestřít mlhou, nemyslíte?

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares