Samsung Galaxy S21 FE

Samsung Galaxy S21 FE dostává One UI 4.1. Češi, na co se můžete těšit?

  • Samsung opět aktualizuje
  • Galaxy S21 FE dostává One UI 4.1
  • Update bude v Česku co nevidět

Samsung nadále potvrzuje, že optikou podpory patří k vůbec těm nejpříkladnějším výrobcům. Své mobilní telefony aktualizuje de facto ihned po Googlu. Zatímco u smartphonů střední třídy můžete namítnout, že to není vždy to pravé ořechové, u dražších modelů máte jistotu, že na bezpečnostní záplaty nebo novější verzi One UI nemusíte dlouho čekat.

Galaxy S21 FE právě teď

A to platí i pro letošní lednovou novinku Samsung Galaxy S21 FE (recenze), fanouškovskou edici, která se snaží zaujmout vybalancovanou cenou i výbavou. To, jak moc se to nakonec podařilo, je však záležitost pro úplně jinou debatu.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous napadli ruský Facebook. Lidem na VKontakte poslali zprávu


Uživatelská nadstavba One UI 4.0
ilustrační (Zdroj: Samsung)

A teď z jiného soudku. Pokud totiž patříte mezi majitele právě tohoto telefonu, mohlo by vás zajímat, že jihokorejská značka právě teď vypouští do oběhu update s poslední verzí One UI 4.1, jak informuje oblíbený server Sammobile. A na co se můžete těšit?

Novinky v One UI 4.1

I když se může zdát, že jde jen o další dílčí update, není to pravda. Samsung přidává nové možnosti focení, v rámci nativních aplikací integruje další provázené funkce, vylepšuje Samsung Keyboard, integruje kameru do Snapchatu, přidává virtuální RAM atd.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
1
Shares