Sporák plyn

Rus se vysmíval Evropanům a nepřetržitě vysílal zapnutý plynový hořák. Americká firma ho vymazala

 • Rus živě streamoval zapnutý plynový hořák
 • Twitch ho zabanoval

Ceny energií v Evropě letí vzhůru, což neušlo pozornosti různým posměváčkům. Patří mezi ně i jeden Rus, který na platformě Twitch celý den živě přenášel záběr na svou kuchyni, kde nepřetržitě hořel plynový sporák. Zástupcům streamovací služby s jeho počínáním nakonec došla trpělivost a kanál mu nemilosrdně smazali. Okamžitě se však vyrojilo několik napodobitelů, kteří obdobný obsah vysílají dál.


Nepřehlédněte: Je v českém zájmu odpojit Temelín? Expert popisuje výhody a nevýhody jaderné energie


Rus dělal živý přenos, jak mu nepřetržitě hoří plyn

Twitch je místem, kde streamují miliony lidí. Oblíbili si ho umělci i hráči videoher. Uživatelé na této síti nejraději koukají na záznamy z hraní, ale velký úspěch má i sledování spících lidí. Stačí si lehnout do postele, namířit na sebe kameru a spokojeně usnout, což u některých vede k pěkným výdělkům.

Podobně obskurní obsah donedávna nabízel i uživatel s přezdívkou russiangas1, který v popisku svého kanálu uváděl: „Ahoj! Vítejte v ruském nepřetržitém plýtvání plynem. Platba za plyn je POUZE 1,44 € měsíčně.“

Asi není třeba zdůrazňovat, že o podobných cenách za energie se nám může aktuálně jen zdát. Západ v současnosti čelí problémům ohledně dodávek plynu. Situace se zkomplikovala, když Rusko letos v únoru zahájilo útok na Ukrajinu a Evropská unie v odvetě přijala sérii protiruských sankcí.

Twitch zasáhl, ale hned se objevily další kanály

Na streamu uživatele russiangas1 bylo zřetelně vidět, jak nepřetržitě hoří všechny čtyři hořáky plynového sporáku. Do záběru Rus navíc umístil i hodiny, aby ho někdo nemohl podezřívat z toho, že video pouští ve smyčce, a na stole měl portrét Putina, čímž dával najevo svou podporu ruské politické scéně.

Twitchi po několika dnech došla trpělivost a protože Rus porušil pravidla komunity, účet mu streamovací platforma smazala. Ihned se však objevilo několik napodobenin, takže plynové hořáky na Twitchi pánu bohu do oken bohužel hoří dál. Otázkou je, jak ještě dlouho.

Zdroj: sergei_spas / Pixabay, zdroj: Motherboard

Total
0
Shares
13 komentářů
 1. Příčinou tohoto problému není debilek z Ruska, ale EU, které bez rozumu nebo snad schválně ničí obyčejný lid a hloupě plní rozkazy USA. EU by se mělo osamostatnit, ale na to bohužel nikdo z EU koule nemá.

  1. No, plyn přestali posílat Rusáci a ten zbytek, který ještě posílají, je dražší než z Norska a Spojených států.

  2. vacku nejseš náhodou z SPD ,tam je takových “odborníkú” na všechno víc, jseš buď úplně blbej nebo sjetej ,třetí možnost je že jseš naprostej idiot……

  3. Souhlas, vzdát se plynu z Ruska byla blbost německých zelenáču. Bojovat proti někomu tak, že si nejdříve zničim svoje hospodářství je úplný kretenismus zelených lidi. Bohužel díky mainstreamove masážní vlně si mnoho lidí myslí že i vítr co jde z Ruska je otrávený a plyn co šel asi taky. Takže se jednoduše zabijeme sami.

 2. No tak ve výsledku si tím akorát zatopí, což je v Rusku už touhle dobou asi potřeba. Ale stejně jím dost plýtvají. Sranda bude, až jim ropa s plynem dojdou, to se celá jejich země totálně zhroutí.

  1. Pod Ruskou Sibiři je tolik p!ani že samotnému Rusku by to stačilo tak na 400 let …..a celé Evropě na 200 let

 3. a co čekat na západě? propaganda jako za Adolfa a potom mráz u Stalingradu. Vlastně v EU. západ zlenivěl

 4. My jim budeme za trest streamovat, jak hrajeme americké hry na deseti ipadech najednou? Koho tím vůbec štvou?

  1. Však oni na to dojdou, například moderni PC HW (a nejen ten, i telefony, televize…………….) bude jen z černého trhu, nebo si pro to budou muset Rusové jezdit do zahraničí …xD xD xD

  2. A v zimě budeš topit deseti ipadama najednou? Zima teprve ukáže, jak jsme na ruským plynu závislí. Už teď chodí měsíční zálohy za plyn místo 11tis 29 tis… to asi ty ipady budeš muset prodat 🤣🤣🤣

 5. Tak odkud se nepletu nebo se něco nezměnilo v pravidlech, tak Twitch na to má právo mu dát ban.
  Já jednou streamoval odpočet do vydání jedné hry a Twitch mi dal týdenní ban….
  Streamovaný obsah musí přímo nějak souviset s hrou, nebu musí být na streamu alespoň nějaká aktivita, ….taková jsou pravidla

Comments are closed.