Realme GT Master Explorer Edition

Realme dosáhlo na další milník! Speciální edice se prodávala lépe než rohlíky

  • Edice Realme GT Master se povedla
  • Telefony lákaly zejména na skvělý design
  • Po celém světě se prodalo 2 miliony kusů

Čínský brand byl vloni pilný jako včelka. Do prodeje poslal celou řadu telefonů včetně speciální „limitky“ Realme GT Master a GT Master Explorer Edition.

Realme má skvěle nakročeno

Krom faktu, že tato řada získala několik významných ocenění za design, jsme vám na našem webu nabídli i pár ochutnávek zejména druhého jmenovaného, který v ČR – tuším – nebyl k mání dokonce vůbec.

Každopádně, oba si na mezinárodním poli získali slušnou pozornost, protože se jich prodalo 2 miliony kusů, což není vůbec zlé, informuje GSMArena. Gratulejeme!


Nepřehlédněte: Češi pozor! Hackeři útočí na domácí routery a možná je napaden i ten váš. Jak se viru zbavit?


Realme GT Master Edition
Zdroj: FONETECH.CZ, ilustrační

Pokračování se 100 W již brzy

Jak aktuálně avizuje Gizmochina, už brzy se tato speciální série dočká pěkného upgradu. Realme GT 2 Master Explorer, který bude na předchůdce přímo navazovat, je na spadnutí.

Optikou designu zázraky nečekejte. Bude to pořád tatáž placka s pěkně řešenými zády. A pod kapotou? Tady proběhne menší „boost“. Hnacím motorem bude nejnovější procesor Snapdragon 8+ Gen 1 a výrobce nově přibalí i 100W adaptér.

Dále nebude chybět baterie s kapacitou 5 000 mAh, stereo reproduktor nebo 12 GB RAM a až 512 GB vnitřní paměti. Datum premiéry? Spekuluje se, že už příští týden!

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares