Realme logo

Premiéra Realme 8i a C11 2021 brzy v Česku! Zaujmou cenou i 120Hz displejem

  • Čínský podnik už brzy představí další novinky
  • Realme 8i a C11 2021 budou povedené telefony
  • Ve hře je 120Hz displej, a hlavně nízká cena!

Nejrychleji rostoucí značka na světě a jeden ze šesti největších dodavatelů chytrých telefonů vůbec představí dva nové modely. Prvním bude model Realme 8i, který oslní displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz, a levnější C11 2021 s osmijádrovým procesorem. Oba se v prodeji objeví už 6. října.


Nepřehlédněte: Odvážné Realme. Zabijáky vlajkových telefonů umí


Realme do toho znovu praští

Dravá asijská štika se opět pokusí rozčeřit stojaté vody ve střední a nižší střední třídě, kam vyšle hned dva nové smartphony. Realme 8i nadchne díky obnovovací frekvenci 120 Hz i použitým procesorem Helio G96. Cena telefonu by měla být agresivní. Konkrétní už ovšem výrobce nebyl. A mimochodem, telefon už testujeme, žádné info, natož fotografii, ale zatím bohužel zveřejnit nemůžeme. Stále platí NDA.

Realme logo
logo populární značky | foto: FONETECH.CZ

Do prodeje v říjnu zamíří i umírněnější model C11 2021 a to za cenu, kterou si bude moci dovolit každý. Ve výbavě telefonu se má objevit osmijádrový procesor nebo masivní baterie, díky které telefon nebudete muset nabíjet i několik dní.


Nepřehlédněte: Realme GT Neo2 je bestseller! Za den se prodalo 100 000 kusů


Číňan se dere kupředu, což dokazují statistiky společnosti Counterpoint. Podle nich značka v globálním žebříčku popré pronikla mezi šest největších prodejců chytrých telefonů. Další významný mezník brand zaznamenal v srpnu. Podle údajů Strategy Analytics se stalo značkou, která pokořila nejrychleji v historii hranici 100 milionů dodaných smartphonů na globální trh.

Total
33
Shares