Telefon Samsung Galaxy Xcover 6 Pro

Proč to není i v Česku? Vzít si telefon domů, zdarma vyzkoušet a po 3 dnech (ne)koupit

  • Samsung rozjíždí zajímavou akci
  • Zákazník si vezme telefon domů
  • Po 3 dnech se rozhodne, jestli má zájem

S blížícím se vrcholem letošního léta, tedy eventem Galaxy Unpacked, na kterém se představí nové skládačky Galaxy Fold4, Galaxy Z Flip4, chytré hodinky Galaxy Watch5 (Pro) nebo parádní bezdrátová sluchátka, Samsung na domácím trhu spouští zajímavé promo.

Tak zajímavou… Na první dobrou to vypadá jako více než to. Sammobile informuje, že Korejci nyní mají k dispozici příležitost, jež se v mobilní branži jen tak nevidí.

Samsung Galaxy Unpacked
Zdroj: Samsung

Samsung telefon na zkoušku

Jak by se vám líbilo zajít do oblíbeného storu, vzít si libovolný telefon, nechat si jej doma celé tři dny a teprve až poté se rozhodnout, jestli si jej koupíte? Je to hodně fajn, že?

V Jižní Koreji v rámci Samsung Galaxy Early Birds to Go to takhle přesně je. Vybraní uživatelé si mohou vyzvednout zařízení na jedné z poboček a odnést domů. Podle oficiálních webových stránek neexistují žádná omezení a smartphone mohou používat po dobu tří dnů.

Akce je (logicky) jen pro ) užší skupinu vybraných zájemců, ale stejně… Spustit něco podobného v Česku by rozhodně nebylo od věci. Tak třeba příště.

Zdroj náhledové fotografie: Ilustrační / Samsung, TZ

Total
0
Shares