Cestovatel časem

Přišel jsem z roku 8973, tvrdí muž a prozradil, co nás čeká! Podle detektoru lži mluví pravdu

 • Přicházím z roku 8973, tvrdí muž
 • Co lidstvo čeká za tisíce let?

William Taylor tvrdí, že přicestoval z budoucnosti z roku 8973 a vyslovil celou řadu šokujících předpovědí, podle kterých nás čekají divoké časy plné nových technologií a překvapivých objevů. Kvůli svým tvrzením podstoupil test detektorem lži, který měl potvrdit, že si nevymýšlí.


Nepřehlédněte: Je to planeta, nebo kometa? NASA objevila mimozemský svět, který je mimo lidské chápaní


Přicházím z roku 8973

Jistý muž říká, že je údajně cestovatel časem a dostal se k nám ze vzdálené budoucnosti, z roku 8973. Podstoupil testy na detektoru lži, z kterých vyšel neuvěřitelný výsledek. Na všechny otázky odpověděl pravdivě, tvrdí deník IBTimes.

Mladík jménem William Taylor tvrdí, že se zúčastnil přísně tajného projektu, při kterém v budoucnosti strávil šest dlouhých hodin. Během své mise se setkal s nejrůznějšími fantastickými věcmi, včetně telepatických hybridů robota a člověka, kteří údajně žijí věčně. Říká, že pracoval pro britskou vládu a byl vyslán do vzdálené budoucnosti strojem času.

V roce 8973 však nenašel to, co čekal. Podle něj v budoucnosti neexistuje kriminalita, konflikty, chudoba ani nemoci, protože na všechno existuje lék. Obyvatelé prý připomínali kyborgy. A i když vypadali trochu divně, podle Williama měli tito tvorové srdce ze zlata.

Hybridi měli neobvykle velké hlavy a oči a malá ústa. Jejich největší výhodou však bylo, že byli nesmrtelní. William se domnívá, že bytosti, které potkal, byly přímými potomky lidí a přestože komunikovaly pomocí telepatie, dokázaly s ním hovořit anglicky.

Cestovatel časem uspěl na polygrafu

Podle jeho vyjádření je technologie, která umožňuje lidem cestovat v čase, na světě už od roku 1981. V rozhovoru uvedl, že veřejnost má právo vědět pravdu a že zanedlouho budeme všichni cestovat v čase a prostoru bez jakýchkoli překážek. Dokonce ani fyzikální zákony tomu nebudou bránit. „Pochopte, prosím, že po mně teď půjdou. Vystavuji se velkému riziku, protože jsem vám řekl pravdu,“ řekl muž s obavami.

William však necestoval jen do roku 8973, objevil se také v roce 3000. Život v roce 3000 ho ale nepříjemně překvapil. „Nechtěl jsem tam zůstat příliš dlouho. Zahlédl jsem rudou oblohu a všechno bylo znečištěné. Uvědomil jsem si, že ve vzduchu je radiace, takže jsem musel rychle pryč,“ přiznal.

Ačkoli si většina lidí z jeho vyprávění dělá legraci, detektor lži tvrdí opak. Ve skutečnosti každá z jeho historek prošla testem na polygrafu.

Zdroj: FONETECH.CZ / ApexTV, zdroj: IBTimes

Total
0
Shares
22 komentářů
 1. Jednou za mlada po požití drog jsem se za městem v přírodě dostal do minulosti byla úplně jiná příroda slunce bylo divný a dejchalo se me
  zrovna tak ale vse co jsem videl a slysel nepatrilo do nasi doby kolem stopy v zemi obrovské a běhali tam dinosauři a litali velcí motýli mouchy a mravenci byl jsem tam asi 5minut zakopl jsem a byl jsem zpět:)

 2. Zajímavé, že žádný cestovatel s sebou nemá nějaký primitivní a jasný důkaz, třeba občanku, čip pod kůží, obal od nějakého výrobku z toho roku nebo prostě cokoliv z budoucnosti, co dnes neznáme.. já se vrátit třeba 1000 let zpátky, tak mi bude jako důkaz stačit třeba zapalovač, platební karta, mobil, fixa nebo třeba gumový medvídci.. divný, že žádný cestovatel takovýhle jasný důkaz nikdy nemá.. a že nemůže cestovat s předměty? Stačilo by to strčit do pusy nebo do zadku a určitě by to šlo 🤔

  1. Zavřít je do blázince.I když zase na jednu stranu pořád někdo vyhrožuje srážkou s asteroidem,asi to nebude tak hrozný podle tohoto magora.

  2. Jeden měl rozmazanou fotku kde nebylo nic vidět.Jak je to možné?

  3. A co když lze cestovat časem pouze bez těla? Třeba se připojil na nové tělo v budoucnu. 🙂 a pak se vrátil zpět do původního těla v současnosti.

 3. No já už žiju 7055 let a ještě jsem takovou blbost neslyšel. Ale to že bude existovat krásná budoucnost dokonalých lidí to se ví. A každý kdo bude v té budoucnosti žít bude moci žít věčně.

 4. Testy na detektoru lži jsou naprosto zbytečný důkaz. Každý dávno ví, že DL se dá obejít, pokud testovaný dokáže působit tak, že té lži bezmezně věří, jako že to je pravda.

  Vzkaz pro cestovatele – prosím o fyzický důkaz (obal od sušenek apod, co dneska nemáme) že jste u budoucnosti, děkuji

  1. Kdo vlastní lži věří, jako každý méně rozumný, není to pro něj lež. A kdo je dost bezcitný, ten detektor přelstí.
   Takže článek opět o ničem.

 5. Podle fyziků se časem dá cestovat,ale pouze dopředu nikoliv zpět, takže zpět se nikdo vrátit nemůže, protože by vznikl paradox a mohl by se zhroutit celý vesmír.

 6. Jenom dotaz, kdo vyrobil brýle, košili, kalhoty, spodary a další věci co má u sebe?? Taková budoucnost a ani neví jaká padnou čísla v příští loterii nebo co se stane za týden… 😂😂😂😂

 7. Proč každý používá pojem cestovat časem… čas přeci neexistuje… pouze prostor

  1. Definice času: Změna v prostoru.., kdyby neexistoval čas, neexistuje změna, ani pohyb, stárnutí atd… vše je to jen změna.

 8. … všetci títo “blázni”v tom cestovaní časom sú dnes doslova – psychiatrický pacienti a to už dnes ozaj aj bezpochýb …❗🤔

 9. Ať je to jak chce, mě už z toho rozhodně hlava bolet nebude 😂

  1. Měl by z toho roku 8973 donést jako důkaz nějaký předmět technologii která dnes neexistuje.Nic z toho neměl tak je to podvodník, který se naučil obcházet detektor lži.

 10. Jsou to všechno blbosti chorého mozku, protože to, co nás čeká bude celosvětová jaderná válka, což značí, že všechno začne znovu od jednobuněčných živočichů až do další celosvětové jaderné války. Už aby se to stalo!

 11. Jistě , že prošel detektorem lži. Každý blázen , který žije ve své vlastní fantaziii a světě by jim prošel. Protože proste nelže. Podle něj je to co říká pravda, tedy to jako lež nemůže detektor vyhodnotit.

Comments are closed.