Cestovatel časem

„Přijde potopa světa.“ Cestovatel časem ukázal fotku, se kterou se vrátil z roku 5000

  • Tvrdí, že je cestovatel v čase
  • Jako důkaz ukázal fotku z roku 5000

Samozvaný cestovatel časem, který si říká pouze Edward, tvrdí, že byl v roce 2004 součástí přísně tajného experimentu. Varuje, že cestoval strojem času o 3000 let do budoucnosti a to, co viděl, mu vyrazilo dech. Aby dokázal, že si nic nevymýšlí, předstoupil před televizní kamery s fotografií.


Nepřehlédněte: Jaké značky chytrých telefonů jsou v Česku nejpopulárnější? Výsledky průzkumu vás překvapí


Cestovatel v čase má fotografický důkaz

Američan Edward předstoupil před televizní kamery s fotkou, která má ukazovat, jak bude vypadat svět v roce 5000. Města, včetně těch pouštních, budou podle předpovědí cestovatele časem pod vodou kvůli globálnímu oteplování.

Moderátorovi internetové televize Apex TV tajemný muž sdělil, že lidé v budoucnosti jsou nuceni žít na obřích dřevěných plošinách, protože roztály ledovce a došlo k celosvětové potopě.

„Povím vám příběh, který vás ohromí. Cestoval jsem na jedno místo a bylo to neuvěřitelné. Stál jsem na obrovské dřevěné plošině. Domy, budovy, prostě všechno bylo ze dřeva. Pak jsem si uvědomil, že tohle je město Los Angeles, ale všechno je pod vodou,“ řekl překvapenému moderátorovi.

Ačkoli neuvádí žádné podrobnosti o tom, jak lidé zázračně postavili gigantické molo, na kterém žijí, popisuje obrovský nárůst úmrtnosti v důsledku biblických záplav. Ne však kvůli tomu, že by se všichni utopili, ale proto, že se lidé navzájem zabíjeli pro „kus chleba“ nebo „láhev vody“.

Edward líčí i další pozoruhodné zážitky, které například zahrnují 998 let starého muže jménem Zach, který mu řekl, že téměř polovina obyvatel Země odletí v roce 4028 na jinou planetu, protože – jak cestovatel časem zdůrazňuje – vodu z oceánů prostě nemůžete pít.

Američan Edward se prý do budoucnosti vydal v roce 2004, kdy pracoval pro jednu z laboratoří v Los Angeles. Ten rok mu podle jeho slov byla nabídnuta účast na tajném experimentu, který ho vyslal tři tisíce let do budoucnosti.

Aby moderátorovi dokázal, že si nic nevymýšlí, vytáhl během rozhovoru z kapsy fotografii potopeného Los Angeles. Snímek skutečně ukazuje město zatopené vodou, ve kterém lidé žijí na plovoucích dřevěných přístřešcích.

Konspirační teorie samozvaných cestovatelů časem v poslední době vzaly internet útokem. Podle NASA však takové cestování existuje pouze v knihách a filmech. „Lidé sice nemohou naskočit do stroje času a vrátit se v čase, ale víme, že hodiny v letadlech a na satelitech se pohybují jinou rychlostí než na Zemi.“

Hledání ztraceného času

Nejedná se o první ani poslední případ, kdy se lidé domnívají, že objevili cestovatele v čase. Podobně zajímavý případ najdeme v epizodě nazvané Výlety pána duchovního z českého dokumentárního seriálu Hledání ztraceného času.

Video z roku 1937 pak zachycuje tajemnou ženu, která jde s přáteli po ulici a v ruce drží něco povědomého. Podle zastánců konspiračních teorií se jedná o cestovatelku v čase, která telefonuje z iPhonu.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem ApexTV, zdroj: Metro

Total
0
Shares