WhatsApp

Používáte WhatsApp a chcete zmizet z očí stalkerům? Zkuste tento jednoduchý trik!

  • Jak zmizet z očí otravného kamaráda na WhatsAppu?
  • Tohle udělejte, když vážně už nic jiného nezabírá!

WhatsApp je jednou z nejpopulárnějších aplikací současnosti. Slouží k posílání zpráv, obrázků, hlasových nahrávek i videí, a to jednotlivcům i skupinám. Uživatelé ji doslova milují, jen v Česku má přes 500 tisíc příznivců.


Nepřehlédněte: Tento jednoduchý trik vám umožní přečíst smazané zprávy z WhatsAppu


WhatsApp je nepopulárnější kecálek

Nejnovější vychytávka (tip) potěší každého, kdo si chce číst příchozí zprávy, ale přeje si, aby nikdo nezjistil, že je online. Zobrazení stavu, jestli jste dostupní, může být užitečné, ale ne vždy.

Někdo vás přes WhatsApp může neustále nahánět, třeba žárlivý nápadník, a dohánět vás tím k šílenství. To není vůbec příjemná situace. Samozřejmě že v aplikaci je nadále dostupná možnost selektovat zobrazování poslední aktivity pro konkrétní osoby. Jenže není dokonalá – pokud má šmírák otevřený váš profil, že jste online prostě zjistí.

Pokud vám přes WhatsApp někdo napíše, telefon vás na to upozorní, potíž je v tom, že v rámci notifikaci vidíte jen malou část textu. Takže co s tím? Naštěstí existuje trik, na který jsou všichni stalkeři krátcí.

@ojtechhd

You can read any whatsapp message this way without the person knowing !😜 #fyp #fupシ #whatsapptrick #whatsapphacks #androidhacks

♬ I Dey Miss You – Skales

Zatněte šmírákům tipec

Abyste ho mohli využívat, potřebujete chytrý telefon s Androidem, protože to všechno souvisí s podporou widgetů na domovské obrazovce. Co tedy udělat? Podržte prst na hlavní ploše a zvolte sekci widgety (např. u Samsungu se jmenuje Nástroje), poté vyhledejte aplikaci WhatsApp, zvolte widget velikosti 4×2 a přidejte ho na plochu.

V podstatě jde o malý rámeček, ve kterém můžete číst doručené zprávy, a to vše bez nutnosti otevírat hlavní aplikaci WhatsApp, a dávat tak ostatním najevo, že jste online. Uživatelé iPhonů žádný takový widget zatím použít nemohou, ale možná se ho někdy v budoucnu také dočkají.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay, zdroj: The Sun

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Majitelé iPhonu takové krkolomnosti dělat nemusejí, jelikož aplikace už delší dobu dokáže nastavit, aby online stav nebyl vidět a status doručení jde vypnout už od začátku 🙂

    1. Totéž mohou samozřejmě udělat i majitelé android mobilů 😉 Tuto možnost mám v nastavení aktivovanou již několik týdnů.

Comments are closed.