Nevěra, zrada

Podle čeho poznat nevěru? Odborník tvrdí, že napoví jedna obyčejná mobilní aplikace

  • Jak poznat a zjistit nevěru partnera? Pomůže jedna mobilní aplikace
  • Podle názvu nepoznáte, k jakému účelu ve skutečnosti slouží

Nevěra partnera je zkušenost, bez níž by se každý nejraději obešel. Přesto se dotkne velké části populace. Odborník nyní přišel s nápovědou, jak poznat, že vás partner podvádí. Vše se točí kolem nenápadné aplikace, která na první pohled nevzbuzuje žádné podezření.


Nepřehlédněte: Ufologové mají jasno: Na Marsu jsou mimozemšťané! Má to dokazovat fotka jeskyně s hadí hlavou a balancujícím balvanem


Podle čeho poznat nevěru?

Zapomeňte na Tinder nebo Hinge. Pokud váš partner používá svůj telefon k podvádění, má v něm nainstalovanou úplně jinou aplikaci a žádnou z těchto známých seznamek. Influencer nuggetonair, který je na TikToku velkou hvězdou, v novém díle svého sledovaného podcastu prozradil, jak snadno přijít partnerovi na nevěru.

Stačí když vám půjčí telefon a najdete v něm aplikaci Kalkulačka. Obvykle je v telefonu již předinstalovaná, proto když ve smartphonu svého partnera/partnerky objevíte dvě aplikace Kalkulačka, znamená to, že není něco v pořádku.

Aplikace s názvem „Calculator# Hide Photos Video“ totiž není žádnou kalkulačkou, ale aplikací, která ve skutečnosti dokáže skrýt důvěrné fotografie, videa, dokumenty, hesla, poznámky, kontakty a úkoly, které si chce majitel telefonu nechat jen pro sebe. „Aplikace se tváří jako kalkulačka, aby byla ukryta před zvědavýma očima,“ řekla hvězda TikToku.

Není kalkulačka jako kalkulačka

Jedna ze sledujících v reakci na video uvedla následující: „Co? Můj bývalý mi řekl, že jeho druhá kalkulačka slouží k ukládání finančních dokumentů, které chtěl mít na cestách v soukromí.“ Jiná posluchačka dodala: „Podle mého manžela to není jediná aplikace, která dokáže fotografie a soubory schovat. Existuje také aplikace „kompas“, která skrývá soukromé fotografie.“

Jiní pak reagovali argumentem, že není třeba partnerovi prolézat mobil. „Myslím, že pokud cítíte potřebu šmejdit někomu ve smartphonu, pravděpodobně je již po všem,” řekla uživatelka Jess.

Aplikací, které skryjí fotografie a další soubory v chytrých telefonech, existuje celá řada. Některé Galerie to umí dokonce již v základu. Záleží jen na výrobci, zda funkci do svých chytrých telefonů implementuje.

Zdroj náhledové fotografie: Victoria_Art / Pixabay, zdroj: DailyStar

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. My budeme mit jediny mobil , samozrejme se to nelibi lehkym zenam a i proto jsem radeji sam 🙂 Pak staci smaz vse predemnou zahod mobil ,,,, easy:)

  2. Půjčovat si mobil nemám potřebu a nikdy bych partnerovi nelezla do mobilu, to je pod moji úroveň.

Comments are closed.