iPhone 11 Pro

Po měsíci našla iPhone 11 Pro na dně jezera. Stále fungoval

  • iPhone 11 Pro pobýval 30 dní na dně kanadského jezera
  • K velkému překvapení přežil a funguje bez jakýchkoliv problémů

30 dní na dně kanadského jezera musel nedobrovolně strávit iPhone 11 Pro. Své majitelce totiž nešťastně sklouzl po koleně, spadl do vysekaného otvoru a nenávratně se potopil do hlubin. Žena měla nakonec obrovské štěstí. Když se telefon po měsíci podařilo vylovit, stačilo ho jen nabít a normálně fungoval.


Psali jsme: iPhone 12 mini se vůbec nedaří, Apple snižuje výrobu


Padesátiny se změnily v noční můru

Angie Carriere přišla během oslav svých padesátých narozenin nešťastnou náhodou o svůj iPhone, který jí spadl do díry v ledu na zamrzlém jezeře Waskesiu Lake. Během chytání ryb si žena telefon položila na koleno. Najednou ale začal foukat velmi silný vítr, který lomcoval stanem, ve kterém se nacházela.

Žena se proto stan pokusila chytit, jenže v tom celém zmatku jí iPhone sklouzl z kolena a spadl do jezera. Ironií osudu je, že krátce předtím, než iPhone zmizel v ledové vodě, varovala Angie svou dceru, aby na svůj mobil dávala pozor.

 

iPhone 11 Pro přežil a je plně funkčí

Carriere se smířila s tím, že svůj iPhone už nikdy neuvidí. Zanedlouho však změnila názor a do záchranné akce zapojila své přátele. Dvě výpravy skončily nezdarem. iPhone se podařilo vylovit až na třetí pokus, použili k tomu detektor kovů.

Vše tak nakonec skončilo happyendem. Na iPhonu nebylo ani škrábnutí a poté, co byl nabit, se normálně zapnul a funguje tak, jako před nehodou. „Není nic, co by na telefonu nefungovalo. Je to úžasné,“ rozplývala se žena v rozhovoru pro kanadskou lokální televizi CTV.


Psali jsme: iPhone X muži vybuchl v kapse, ošklivě mu popálil nohu


Apple na svých oficiálních stránkách uvádí, že iPhone 11 Pro splňuje IP68 podle normy IEC 60529. Zvládne tak pobyt v hloubce 4 metry pod vodou po dobu 30 minut. Že přežije bez úhony 30 dní na dně ledového jezera by možná nečekal ale ani americký výrobce.

Total
1
Shares