Oppo Find N

Oppo Find N: vyšlápne si nová skvělá skládačka na Galaxy Z Fold3?

  • Samsung Galaxy Z Fold3 je prodejní hit
  • To vlilo krev do žil i ostatním značkám
  • Skládací telefon Oppo Find N přijde brzy

Samsung v srpnu místo klasických smartphonů řady Galaxy Note představil dva modely s ohebnými displeji. Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 mají špičkové specifikace, zvýšenou odolnost IP68, a hlavně oproti létům minulým i nižší cenu. Že nejde o proklamovanou slepou vývojovou větev dokazují i skvělé prodejní výsledky (globálně se jich prodalo více než 1 milion kusů).

„Kompaktní“ Oppo Find N

Zcela logicky tak bylo jen otázkou času, než se do skládacích smartphonů pustí i ostatní. Své zástupce už stihl představit Huawei, Xiaomi nebo Motorola plus několik dalších, kteří tato zařízení mají v různé fázi vývoje. A už 15. prosince se k ním připojí i Oppo.


Nepřehlédněte: O2 Pods RECENZE: pekelně levná sluchátka jsou jen ďábelský marketing


Oppo Find N
Nevíte někdo, kde je selfie foťák? | oficiální promo

V tento den totiž čínský výrobce chystá světovou premiéru skládací novinky Oppo Find N, jak ostatně potvrdil i na Twitteru. Jde o prvotřídní telefon s ohebný displejem. Z promo teaseru je navíc minimálně patrné, že bude také menší než konkurenční Galaxy Z Fold3 od Samsungu.

Bude menší než Galaxy Z Fold3

To znamená, že bude někde mezí ním a nepoměrně kompaktnějším Galaxy Z Flip3. Ale, to vůbec nevadí! Na pohled vypadá fakt zajímavě. Hnacím motorem má být vlajkový procesor Snapdragon 888 spolu s až 12 GB RAM a 512 GB vnitřní paměti. Oppo Find N má na zádech trojici fotoaparátů v čele s 50Mpx fotoaparátem Sony IMX766 (zatím spekulace).

Total
15
Shares