OnePlus Nord CE 2 Lite

OnePlus kopírování už ani nepředstírá. Realme okrádá v přímém přenosu

  • Populární brand chystá levný telefon
  • Jmenuje se OnePlus Nord CE 2 Lite
  • Design je totiž kompletně Realme

Jak to vypadá, Xiaomi není jedinou značkou, která: a) má v označení modelů tak trochu bordel, b) ráda rebranduje vlastní telefony. Jak sami dobře víte, některé smartphony se k nám dostanou pod hlavičkou POCO nebo Redmi, a přitom jsou si mnohdy podobné jako vejce vejci. Jasně, chápu. Výrobce má v tomto směru naprosté právo dělat si to podle svého, navíc jde i značení pro konkrétní region, rozumím.

OnePlus à la Realme

To však nic nemění na tom, že takové portfolio je pro spoustu lidí španělská vesnice. Kdo se v tom má kolikrát vyznat, že? Každopádně, podobně na to půjde i populární OnePlus, který se čím dál více vzdaluje vlastnímu, dnes už legendárnímu sloganu Never Settle.


Nepřehlédněte: Žhavte telefony! Xiaomi v Česku rozesílá MIUI 13 a Android 12 na tento skvělý telefon


Vypadá to, že po sérii nejrůznějších odchodů, již nějaký ten pátek následovaných vyšším důrazem na unifikovaní brandů v rámci molochu BBK Electronics, se dřívější wow efekt vytratil jako pára nad hrncem a podnik najíždí na koncernovou výrobu. Tahle úvaha už jednou zazněla v souvislosti s chystaným telefonem OnePlus 10R a nyní se nabízí znovu.

Důvodem je cenově dostupný OnePlus Nord CE 2 Lite. Tahle novinka, jež má mít premiéru co nevidět, totiž není nic jiného než v únoru představený smartphone Realme 9 Pro 5G. Z tohoto kroku lze poměrně přesně vytušit, jakou bude mít výbavu. Čelní stranu vyplní 6,58″ Full HD+ IPS displej s kmitočtem 120 Hz.

Procesor? Osmijádrový křemík Snapdragon 695 s podporou 5G, až 8 GB RAM a 128 GB vnitřní paměť s podporou MicroSD. Dále nebude chybět 5 000mAh baterie, 33W nabíjení, nejnovější Android 11 nebo solidní fotoaparát (64 + 8 + 2 Mpx).

Zdroj náhledové fotografie: Tisková zpráva OnePlus (ilustrační)

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Nejnovější android 11???????
    To jako fakt? Nejnovější? V dubnu 2022??

Comments are closed.