OnePlus Nord 3

Nový OnePlus bude za pusu. Přitom nabídne 150W nabíjení a foťák s OIS

  • Čínská značka maká na novince
  • Jmenuje se OnePlus Nord 3 
  • Telefon nabídne 150W nabíjení

Jak to vypadá s telefony, které zvládnou bezprecedentní ultra rychlé 150W nabíjení, se letos doslova roztrhne pytel. Po avizovaném Xiaomi Redmi K50 a Realme GT Neo3 je v chystání další raketa. Na té právě teď maká další populární čínský výrobce. Takže otázka zní: jaká další esa schovává OnePlus Nord 3 v pomyslném rukávu?

OnePlus Nord 3

Jak informuje populární web RepublicWorld, novinka půjde cestou tzv. chytré horákyně. Ostatně, to není nic nového. Podobně to už nějaký ten pátek zkouší třeba právě výše zmíněné Xiaomi nebo Realme. OnePlus Nord 3 nabídne velký 6,7″ Full HD+ AMOLED displej od Samsungu s podporou skvělých 120 hertzů.


Nepřehlédněte: Ulož.to končí! Kvůli pirátství ho Google natvrdo smazal z Obchodu Play


OnePlus Nord
ilustrační (Zdroj: Harry Shelton, Unsplash)

Procesor, paměť atd.? Hnacím motorem má být nová čipset Mediatek Dimensity 8100 v kombinaci s až 12 GB RAM a 256 GB vnitřního úložiště. Doufáte v možnost rozšíření pomocí MicroSD? Bohužel, tahle věc určitě není na pořadu dne. Baterie by měla mít standardní kapacitu 4 500 mAh a díky 150 W dobíjení ji dodáte šťávu z 0 na 100 % za nějakých 20 minut.

150W a foťák s OIS

A ještě pár řádků k fotoaparátům. Ve fotomodulu na zádech se zaskví tři snímače: primární 50Mpx Sony IMX766 se slušnou světelností f/1.8, a nebude chybět ani optická stabilizace obrazu. V těsném závěsu následovaný 8Mpx ultra-širokáčem a (fakticky zbytečným) 2Mpx hloubkovým nebo makro senzorem.

Premiéra OnePlus Nord 3 se očekává v období duben – červen 2022. A pokud jde o cenu, šušká se, že by se měla pohybovat někde kolem 12 tisíc korun včetně DPH.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva OnePlus (ilustrační)

Total
1
Shares
1 komentář

Comments are closed.