OnePlus 9 RT

OnePlus 9 RT se blíží. Android 12 dostane jako vůbec první telefon

  • OnePlus 9 RT má být povedenou novinkou 
  • Dostane rychlý Snapdragon i 120Hz displej
  • Představení proběhne již brzy

OnePlus skvělé telefony umí, to bez debat. Jen je v posledních letech na hony vzdálené ikonickému sloganu “Never Settle”. Nikdy se neusadit bylo hnacím motorem čínské značky jen zpočátku. Dost možná jde o přirozený vývoj, protože nyní je výrobce zkrátka dál a na trhu se etabloval v silného hráče, se kterým se musí počítat.

OnePlus 9 RT má ambice

A v takovém případě jdou kompromisy bohužel stranou. Chcete silný stroj? Holt si musíte připlatit. Je však jedině dobře, že si stále drží i vcelku přímenou odnož OnePlus Nord. Ta stále nabízí slušnou muziku za relativně malý peníz. Proto je otázkou, kam bude chystaná novinka, která se má představit 15. října, směřovat. Mimochodem, tuto informaci potvrdil nejen Google, ale objevila se i na Twitteru.


Nepřehlédněte: OnePlus Nord 2 explodoval! Výbuch vystřídal naprostý šok


Jaký bude OnePlus 9 RT? Specifikace vypadají slibně: pod kapotou rychlý osmijádrový procesor Snapdragon 870, na čelní straně 120Hz AMOLED displej, v maximální konfiguraci 12 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti. Dalším tahákem může klidně být i výborný 50Mpx fotoaparát IMX 766 z produkce Sony. A tím výčet nekončí. Telefon má být jedním z vůbec prvních s nejnovějším Androidem 12.

Total
0
Shares