OnePlus Nord 2

OnePlus Nord 2 explodoval! Výbuch vystřídal naprostý šok

  • OnePlus Nord 2 je nepochybně naprosto skvělý telefon
  • Nedávnou premiéru nově zastínil nešťastný incident
  • Telefon explodoval a majitelce způsobil šok

OnePlus Nord 2 před dvěma týdny zažil pořádnou premiéru. Na první pohled jako by z oka vypadl mnohem dražšímu vlajkovému modelu OnePlus 9 s jedním rozdílem: je subtilnější, skoro stejně výkonný a minimálně dvakrát levnější.

Skvělý OnePlus Nord 2? Ne tak docela

Tento smartphone sází na 6,43″ AMOLED s obnovovací frekvencí 90 Hz a Full HD+ rozlišením. Pod kapotou tepe nadupaný osmijádrový procesor Dimensity 1200 s maximálním taktem 3 GHz. V maximální konfiguraci na vás čeká až 12 GB RAM a vnitřní paměť s 256 GB. A hlavně nesmíme zapomenout na zadní 50Mpx fotoaparát, dost možná nejlepší ve své třídě.


Nepřehlédněte: OnePlus Buds Pro jsou nová sluchátka s ANC a rychlým nabíjením


OnePlus Nord 2
OnePlus Nord 2, tak ten už to nerozchodí | foto: LetsGoDigital

Novinka na českém trhu startuje na 10 299 Kč a s ohledem na specifikace a výbavu je to aspirant na telefon roku. Říkáte si, že vlastnit tento mobil může být splněný sen? Určitě, stejně jako noční můrou! Prostě, chybička se občas vloudí. To potvrzuje nejnovější událost, kdy šťastné majitelce vybouchl, když se kochala při jízdě na kole.

Její úlek byl natolik překvapivý, že z kola krátce potí spadla a naprosto traumatizovaná volala o pomoc, jak zprostředkovaně informuje populární server LetsGoDigital.


Čtěte také: OnePlus to s Androidem 11 myslí vážně, update pošle i na 3 roky staré kousky


Telefon na odpis, majitelka v šoku

Když se na fotky po explozi pořádně zadíváte, během vteřiny je vám jasné, že tohle je “totálka”. Smartphonu bohužel nepomůže ani svěcená voda. Také je ale naprosto fér dodat, že jde o vůbec první takový incident, takže pokud náhodou tento mobil vlastníte, rozhodně se neplašte. Sám OnePlus na celou situaci pohotově na Twitteru zareagoval a postižené ženě nabídl okamžitou pomoc.

A také se snažil první remcaly uklidnit. V tento okamžik však není zřejmé, co k výbuchu vedlo, protože exploze vyšla zevnitř zařízení. Čínská značka dosud neposkytla konkrétní vyjádření, aktuálně celou událost podrobně zkoumá.

Total
1
Shares