OnePlus Buds Pro

OnePlus Buds Pro jsou nová sluchátka s ANC a rychlým nabíjením

  • Nová sluchátka OnePlus Buds Pro nabídnou adaptivní potlačení hluku
  • Podporováno je rychlé drátové nabíjení
  • Ve výbavě nechybí ani zvýšená odolnost 

OnePlus kromě nového Nordu2 představilo také bezdrátová sluchátka OnePlus Buds Pro. Zaujmout chtějí pěkným prémiovým designem, adaptivním potlačením hluku, které uživateli dopřeje klid od MHD a rušné ulice, a také dlouhou výdrží na jedno nabití.


Psali jsme: Huawei FreeBuds 4i: vymazlená sluchátka s ANC za pakatel


OnePlus sází na důmyslné potlačení hluku

Sluchátka OnePlus Buds Pro mají dva 11mm dynamické měniče s podporou Dolby Atmos a využívají hned tři mikrofony, které pomáhají s filtrací nechtěných ruchů v maximální intenzitě až 40 dB. Celé to funguje tak, že pokud je tato funkce aktivní, sluchátka začnou do uší uživatele pouštět „opačný zvuk“, než získala z mikrofonů.

OnePlus Buds Pro
OnePlus Buds Pro | foto: OnePlus

Výdrž je úměrná tomu, jak budete funkci ANC používat. S potlačením hluku zvládnou sluchátka na jedno nabití fungovat až 5 hodin, bez potlačení pak 7 hodin. S nabíjecím pouzdrem vydrží hudbu reprodukovat až 38 hodin bez ANC, anebo 28 hodin s aktivním potlačením.

OnePlus Buds Pro využívají nabíjení Warp Charge

One Buds Pro mají také funkci OnePlus Audio ID a nechybí ani technologie nabíjení Warp Charge, kdy pouhých 10 minut nabíjení zajistí až 10 hodin poslechu, ale nabíjet sluchátka lze i bezdrátově Qi nabíječkou, byť pouze výkonem 2 W. Samotná krabička se nabíjí přes USB-C konektor.

Připojení obstarává Bluetooth 5.2 z výbavy udělá radost i podpora kodeků SBC, AAC a LHDC či zvýšená odolnost IP5, takže nevadí, pokud během sportování zmoknete.

Cena a dostupnost

OnePlus Buds Pro se prodávají ve dvou barvách a k předobjednání budou na e-shopu výrobce oneplus.com od 18. srpna za 149 eur, v přepočtu zhruba 3 800 korun.

Total
0
Shares