FreeBuds 3i

Huawei FreeBuds 4i: vymazlená sluchátka s ANC za pakatel

  • Huawei začiná tlačit na pilu a do prodeje posílá nová bezdrátová sluchátka
  • FreeBuds 4i mají parádní výbavu a báječnou cenu

Společnost Huawei oficiálně představila svá nejnovější bezdrátová sluchátka FreeBuds 4i. Nabízejí aktivní potlačení šumu (ANC), 10 hodin nepřetržitého přehrávání muziky a přitom nejsou drahá. Váš rodinný rozpočet v žádném případě nezruinují.


Psali jsme: Huawei P50 bude fotografické monstrum


FreeBuds 4i už se prodávají, ale ne v Česku

Pokud jde o jeho dostupnost, Huawei FreeBuds 4i jsou v současné době k dispozici k předobjednání ve Velké Británii za 79,99 liber (2 500 korun bez daně) a v prodeji budou od 26. března. Zákazníci, kteří si sluchátka předobjednají, získají kupón s pěti librami a sporttracker Band 4 (v Česku za 790 korun).

FreeBuds 4i jsou však ode dneška dostupná i na některých dalších evropských trzích (v Německu za 99 eur) a tak očekáváme, že brzy dorazí i do České republiky a na Slovensko. Prodávají se ve třech barevných variantách (bílá, černá a červená) s oválným dobíjecím pouzdrem.

Klíčové vlastnosti

  • Aktivní potlačení hluku (ANC)
  • 10 hodin přehrávání hudby při plném nabití
  • 4 hodiny přehrávání muziky po pouhých 10 minutách v pouzdru
Freebuds 4i
Freebuds 4i | foto: Huawei

Špičkový zvuk, nízká cena a rychlé nabíjení

Sluchátka podporují technologii formování paprsku, která izoluje při hovorech hlas, který je díky tomu slyšet čistě i ve větru a v hlučném prostředí. Vyznačují se také 3D bionickým designem, díky kterému padnou do každého ucha. V jejich arzenálu najdeme i dobře hrající 10mm měniče, duální mikrofony nebo podporu technologie Bluetooth 5.2.

Huawei Freebuds 4i
Freebuds 4i | foto: Huawei

Ovládají se jak jsme zvyklí, tedy dotykem a Huawei slibuje, že přehmaty jsou minulostí. Gesta mají být naprosto intuitivní; ať už jde o spuštění oblíbené hudby, procházení podcastů apod, a to za jakýchkoliv okolností.

V každém sluchátku najdeme zabudovanou 55mAh baterii a dobíjecí pouzdro nabídne dalších 215 mAh. Huawei uvádí, že na plnou kapacitu se FreeBuds 4i nabijí za hodinu a 10 minut v pouzdru zajistí krásné čtyři hodiny poslechu.

Total
1
Shares