Realme Pad

Realme Pad bude levný, lehký a krásný tablet

  • Realme Pad bude prvním tabletem dravého výrobce
  • Nabídnout by měl tenký design a nízkou hmotnost
  • Pohánět ho bude procesor MediaTek Helio G80

Neuběhlo ani 24 hodin a máme tu nové informace o chystaném tabletu Realme. Dozvěděli jsme se termín oficiálního představení stejně jako to, jak tenký Realme Pad bude.


Nepřehlédněte: Realme: 5 důvodů, proč může být v Evropě jedničkou


Do premiéry prvního tabletu značky Realme zbývají jen dny. Konkrétně k ní dojde už 9. září, ale ještě předtím (5. září) se dozvíme kompletní specifikaci nového zařízení.

Realme Pad bude mít tloušťku pouhých 6,9 mm, a přestože společnost jeho hmotnost stále neoznámila, krátká zpráva zaslaná médiím uvádí, že tablet bude velmi, velmi lehký.

Více detailů o novince už výrobce bohužel nezveřejnil. Závěrem na vás máme jednu otázku: Koupili byste si Realme Pad, kdyby se prodával i v České republice? Dejte nám vědět v komentářích!

Původní zpráva z 2.9 (12:05)

V Realme mají plné ruce práce s přípravou nových produktů. V Evropě příští týden pošlou do prodeje novou štiku střední třídy Realme GT Master Edition, která nadělá konkurenci vrásky. Má totiž neotřelý design zadní strany od slavného Fukasawy a lákavou výbavu. Firma však pokukuje i po segmentu tabletů, kam brzy vyšle svého historicky prvního zástupce. Model pojmenovaný jako Realme Pad se zalíbí hlavně designem a cenou.


Nepřehlédněte: Realme GT Master Edition je naprostá libovka, v Česku bude 6. září


Dravé Realme cítí příležitost na trhu tabletů, který chytil druhý dech během uplynulého roku. Důvodem bylo zavedení distanční výuky i práce z domova kvůli koronaviru. Firma proto představí Realme Pad, nový levný tablet s důrazem na design.

Realme Pad
Realme Pad | foto: @OnLeaks

Realme Pad bude lehký

Právě vzhled bude jednou z jeho největších předností (kromě ceny), což si uvědomuje i generální ředitel společnosti Realme Madhav Sheth. Na svém Twitteru publikoval obrázek, kde můžeme Realme Pad spatřit z profilu. Držet v ruce tablet po delší dobu může představovat výzvu, protože to není vůbec pohodlné. Majitelé nového Realme Padu tyto problémy ale řešit nebudou. Tablet bude velmi lehký a mít tenký profil.


Nepřehlédněte: Realme: 5 důvodů, proč může být v Evropě jedničkou


Prozatím můžeme jen spekulovat, kdy bude Realme Pad oficiálně představen. Doufáme ovšem v to, že ho firma nabídne i evropským zákazníkům. V jeho výbavě se objeví čipová sada MediaTek Helio G80, IPS displej s úhlopříčkou 10,4 palce či baterie článku 7 100 mAh.

Total
18
Shares