Mimozemšťané, UFO

Novodobý Nostradamus varuje: Mimozemšťané brzy infiltrují světové vlády. Lidstvo čeká boj o přežití

  • Internetem koluje vize moderního proroka
  • Letošní rok možná nebude příliš veselý

Aery Yormany, kterému mnozí přezdívají novodobý Nostradamus, nabízí odvážné předpovědi budoucnosti. Naposledy uvedl, že 11. května letošního roku přiletí na Zemi mimozemšťané a pokusí se ovládnout náš svět. Upozornil na to server Jerusalem Post.


Nepřehlédněte: Tohle levné městské elektrokolo s umělou inteligencí ujede na jedno nabití až 110 kilometrů


Novodobý Nostradamus?

Údajný cestovatel časem, který s vysokou mírou úspěšnosti předkládá budoucnost, o sobě říká, že pochází z roku 2174. Na TikToku má více než 1,2 milionu fanoušků, kteří žádné jeho proroctví neberou na lehkou váhu.

V jednom ze svých posledních videí prorok uvádí, že v letošním roce mimozemská rasa známá jako Nozic začne infiltrovat všechny pozemské vlády.

Před třemi roky Yormany prohlásil, že Nozic nejprve pošlou zprávu v meteorickém roji. Nevíme, o jaký vzkaz se má jednat, ale víme, že jedním z meteorů v tomto meteorickém roji má být loď, která přistane na Zemi a „konflikt“ odstartuje.

Poselství od Nozic mělo dorazit 11. srpna 2021. Když se podíváme zpět, je zajímavé, že toto datům se shodovalo s meteorickým rojem Perseidy, takže alespoň tato část předpovědi byla správná. Na druhou stranu musíme připomenout, že tento astronomický jev se v srpnu objevuje už tisíce let.

Mimozemšťané, UFO
Zdroj: KELLEPICS / Pixabay

Nad mimozemšťany nakonec vyhrajeme

V dalším proroctví novodobý Nostradamus tvrdí, že válka mezi lidmi a mimozemšťany vypukne v roce 2025. Dobrá zpráva: Lidstvo zvítězí. Špatná zpráva: Bude nás to stát hodně sil.

Jiná jeho předpověď pak říká, že 30. října 2023 NASA objeví vyspělý mimozemský druh na dosud neobjeveném měsíci obíhajícím kolem Jupiteru.

Jedna věc, která je na tom všem nepopiratelně pravdivá – kromě obrovské popularity, kterou se Yormanymu podařilo v krátkém čase nashromáždit – je, že lidé jsou fascinováni předpověďmi budoucnosti, zejména těmi extrémně divokými, ve kterých se objevují mimozemšťané, pandemie a katastrofy.

Yormany otevřeně říká, že jeho proroctví nemají mezi lidmi vyvolávat paniku, ale slouží k tomu, aby úřady mohly včas na přicházející nebezpečí reagovat.

Zdroj náhledové fotografie: Rosiette-Stock / Pixabay, zdroj: jpost

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Tak nejprve vynakládáme spousty miliard na navázání komunikace a když se lokalizujeme, tak zase máme v kalhotách nas….. Proč se snaží navázat kontakt ? Co od toho kdo očekává ? A pokud se někdo přiblíží k naši zemi a váží takovou cestu, tak ho na uvítanou sestřelíme. Nezdá se mi to úplně normální. Měli by být zodpovědí ty sr… , kteří stále chtějí navázat nějakou komunikaci.

Comments are closed.