Will Smith

Nic bizarnějšího už letos neuvidíte: AI vygenerovala celebrity během soutěže v pojídání betonu

  • Něco takového tu ještě nebylo
  • Soutěž celebrit v pojídání betonu

Série snímků nakreslených umělou inteligencí (AI) ze soutěže celebrit v pojídání betonu – ano, čtete správně – dostala internet a sociální sítě do varu. Upozornil na to specializovaný server PetaPixel.


Nepřehlédněte: Slavný cestovatel časem vydal další předpověď: Lidstvo letos objeví lék na rakovinu i portál do jiného světa


AI nakreslila, jak se osobnosti cpou betonem

Na snímcích, které vytvořil známý generátor Midjourney, se papež František, herci Chris Pratt, Margot Robbie, Dwayne „The Rock“ Johnson, wrestler John Cena a další celebrity cpou betonem.

Znepokojivá a bizarní série se objevila na Redditu prostřednictvím subredditu Weird DALL-E. „Někdo už udělal regulérní soutěž v pojídání betonu. Já jsem se prostě rozhodl udělat jednu s celebritami,“ říká autor obrázků v odpovědi na dotaz jednoho z uživatelů, jak na tento nápad přišel.

Danny Devito, Keanu Reeves, Elon Musk, prezident Joe Biden a Donald Trump se na syntetických fotografiích tváří pěkně znechuceně. A není se jim moc co divit, komu by taky chutnal beton.

 

Soutěž v pojídání betonu vyhrál papež

„AI je známá drobnými odchylkami u celebrit, ale vždycky správně nakreslí Trumpa a papeže. Možná proto, že jsou foceni mnohem častěji než ostatní,“ napsal jeden z komentujících. „Každý z nich jí beton přesně tak, jak bych si představoval,“ vtipkoval další.

Jiný diskutující si všiml, jak se umělá inteligence s každou novou aktualizací zlepšuje v generování zubů a rukou. Autor příspěvku na to odpověděl: „Jediným konzistentním problémem je nyní velikost rukou. Stále se ale občas stane, že se objeví prst navíc nebo že naopak prst chybí.“

Mimochodem, byl to nakonec papež František, kdo si odnesl první místo v soutěži celebrit v pojídání betonu.

Zdroj náhledové fotografie: Midjourney (generováno AI), zdroj: PetaPixel

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Tak to mě opravdu pobavilo a rozesmálo. AI má opravdu smysl pro humor.

Comments are closed.