Netflix Jednotky vesmírného nasazení

Peníze až na prvním místě. Netflix nekompromisně zařízl oblíbený seriál

  • Netflix zrušil populární seriál
  • Jednotky vesmírného nasazení končí
  • Žádná další sezóna už nebude

Netflix je tím doslova proslulý. Jakmile nějaký seriál vlastní výroby nevykazuje dostatečný počet zhlédnutí a skvělá hodnocení, míří ke dnu. Jde o tvrdý byznys a hlavně peníze, takže to z této perspektivy dává jasný smysl.

Nehaním to, protože je to nejspíš logické. Pakliže jde o „seroš“, jenž mě dvakrát nebere, neřeším to. Pokud jde však o srdcovku, byť s kolísavou kvalitu, je to horší.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous vzkazují ruskému Gazpromu: Odpojili jste Bulharsko a Polsko? Teď my odpojíme vás, jste náš největší cíl


Nekompromisní Netflix

Space Force neboli Jednotky vesmírného nasazení jsou jednou z nich. Ne každému tenhle humor sedne, ale jestliže máte rádi dobývání vesmíru formou parodie na USSF (United States Space Force) a máte slabost pro Steva Carella a Johna Malkoviche, jste na správném místě.

Tedy, byli jste na správném místě. Jak informuje populární magazín The Verge, druhá série byla také tou poslední. Netflix prý už dále neměl nervy na kolísavý rating a vrtkavou kvalitu jednotlivých epizod, tak show jednou provždy zařízl.

Takže vesmírným silám dávám sbohem a třeba, snad někdy příště. Asi se budu muset vrátit k trošku vážnější notičce a dokoukat Star Trek…

Zdroj náhledové fotografie: oficiální fotogalerie Netflix

Total
1
Shares
1 komentář
  1. Jakmile je na netflixu něco dobrýho na co se dá koukat, tak to sestřelej, protože to nemá miliardy vijůvz, hmm. Zvolená tématika seriálu ani nemůže být pro všechny. A pak se netflix diví že přichází o předplatitele. Jestli to takhle půjde dál, tak dám netflixu sbohem taky.

Comments are closed.