Netflix

Netflix nečekaně vylepšil své nejdražší předplatné: Jaké novinky si pro uživatele přichystal?

  • Internetová TV vylepšila svůj tarif Premium
  • Potěší hlavně příznivce kvalitního audia

Netflix uživatelům v posledních dnech leží v žaludku, za což může informace, že se chystá zpoplatnit sdílení účtů. Možná právě i proto firma nyní přichází se dvěma novinkami ve svém nejdražším tarifu Premium, který v Česku stojí 319 korun.


Nepřehlédněte: Plášť neviditelnosti existuje a stojí necelých 7 000 Kč: Speciální svetr z vás udělá žirafu, aby oklamal bezpečnostní kamery


Podpora standardu Spatial Audio

Tarif Premium Netflix nabízí 4K HDR streamování bez reklam a možnost stahovat a přehrávat filmy, seriály a pořady hned na několika podporovaných zařízeních současně.

Díky nové funkci prostorového zvuku získají uživatelé s tímto tarifem nově také přístup k nejvyšší zvukové kvalitě, která je dnes k dispozici, ať už budou sledovat obsah na televizoru, počítači, chytrém telefonu nebo tabletu.

Podporu pro prostorové audio získává více než 700 filmů a seriálů, včetně Stranger Things, Observer, Wednesday nebo Glass Onion: The Knife Movie. Úplný seznam titulů s prostorovým zvukem najdete jednoduše zadáním názvu „spatial audio” do vyhledávače na Netflixu.

Netflix
Zdroj: Glenn Carstens-Peters / Unsplash

Stahování dostupné na více zařízeních

„Náš průzkum ukázal, že uživatelé by chtěli mít možnost stahovat filmy, seriály a pořady Netflixu na více zařízeních, aby je mohli později sledovat offline, zejména na cestách,“ píše služba na své stránce. Rozhodla se proto s okamžitou platností zvýšit počet podporovaných zařízení s možností stahování v rámci tarifu Premium ze čtyř na šest.

Konec podvádění, řekl si Netflix

Netvrdíme, že výše uvedené novinky nepotěší. Ale… Jak víte, Netflix aktivně bojuje proti sdílení hesel mezi uživateli, což mnohé rozčiluje. Sdílení hesel stojí platformu spoustu peněz. A když nejsou peníze, není ani kvalitní obsah. Lidi však neštve ani tak samotný zátah proti sdílení, jako způsob, který firma zvolila. O chystaném opatření jsme psali například zde.

Zdroj náhledové fotografie: Tumisu / Pixabay, zdroj: Netflix

Total
0
Shares