Netflix

Netflix bez reklam končí! Nový nejlevnější tarif ale chtít nebudete, připravil by vás o rozum

 • Netflix zavede levnější tarif
 • Stojí však za avizované kompromisy?

Netflix je jednou z nejpopulárnějších streamovacích služeb planety. V nabídce má spoustu rozmanitých titulů, dokumentárních pořadů a zvýšený důraz klade i na vlastní obsah. Dlužno dodat, že místy se to firmě i vyplácí, protože divákům už nabídla několik celosvětových hitů.


Nepřehlédněte: Xiaomi utekl konkurent iPhonu 14, který má nabídnout výbavu snů. Telefon někdo potají vyfotil ve fabrice


Pokud náš server pravidelně sledujete, nejspíš vám neušel náš nedávný článek. V kostce jde o to, že streamovací gigant delší dobu řeší palčivý problém, vlastně dva: a) nelíbí se mu sdílení účtu mezi více uživateli, b) trápí ho odliv zákazníků.

Netflix přešlapuje

Firmě vadí, že se s účty kupčí. Argumentuje tím, že připojení k platformě by měla zůstat v rámci jedné domácnosti a tečka. Problém je nicméně v tom, že Netflix není levný. Služba je drahá, takový Premium balíček stojí 319 korun.

Platforma nastalou situaci brzy vyřeší po svém. Zavede levný tarif s komerčními reklamami Basic with Ads. Zajímá vás jeho dostupnost v Česku a na Slovensku?

Netflix
Zdroj: Tumisu / Pixabay

Lidé milují reklamy. Opravdu?

Od 3. listopadu bude tarif dostupný zatím jen v Austrálii, Brazílii, Kanadě, Francii, Německu, Itálii, Japonsku, Jižní Koreji, Mexiku, Španělsku, Velké Británii a USA. O rozšíření předplatného Basic with Ads do dalších zemí rozhodnou až reakce uživatelů. Pokud se u lidí „chytne“, v další vlně se ho dočkáme i v Česku.

V Evropě se cena nového tarifu bude pohybovat kolem pěti eur, což je v přepočtu 122 korun. Nepochybujeme, že se najde skupina lidí, která se ráda nechá za slevu deptat všudypřítomnou inzercí, jenže početná podle náš určitě nebude. Kdyby byl tarif s reklamami dostupný i u nás, zvažovali byste jeho zakoupení?

Omezení tarifu Basic with Ads:

 • kvalita streamovaného videa jen 720p (HD)
 • v průměru 4 až 5 minut reklam za hodinu, jedna reklama bude mít délku 15 až 30 sekund
 • žádná možnost stahování filmů a seriálů
 • omezená nabídka filmů a seriálů kvůli licenčním omezením

Zdroj náhledové fotografie: freestocks / Unsplash, zdroj: Netflix

Total
0
Shares
8 komentářů
 1. 8-16 reklam za hodinu videa? To není teda moc velká sleva vzhledem k tomu co z toho vydělají

 2. Ne, streamovací služby si platím proto, že tam nejsou reklamy, na televizi nekoukám už 10 let práce kvůli reklamám. Zatím je to dobrovolně, ale až to začnou cpát všude, ruším předplatné.

 3. Klasicky zavádějící titulek.
  Ne, Netflix bez reklam nekončí!
  Pouze se rozšiřuje nabídka, o nabídku dotovanu z reklamy. Ostatní tarify zůstávají tak jako tomu je doposud.
  Jediný co se ještě změní, bude poplatek 75kč za rozšířené účty.

 4. Netflix je streemovaci služba kterou si řádně platím za to že nejsou reklamy. Jejich politika zavedeni teklam bude kontraproduktivní !!!! Dotkne li se mě jejich změna k , lepšímu, okamžitě ruším účet. Doufam že Vás bude vic aby se nad tim zamysleli a popřípadě vrátili tak jak bylo.

  1. Netflix si platí jen buzny, co sleduji ten jejich lgbt odpad

 5. 120 Kc basic with ads? Za 110 Kc mam pres turecko ultraHD a jsme tam 4 :-))))

Comments are closed.