Xiaomi Redmi

Nejdostupnější telefony Xiaomi ještě levněji. Nyní pořídíte parádní mobil už za 2 tisíce

  • Proč zbytečně utrácet, když dobrý telefon stojí jen pár tisíc
  • Xiaomi má hned několik želízek v ohni

Přijde vám padlé na hlavu utrácet nekřesťanské peníze za předražené mobily, ale zároveň chcete komfortní přístroj nabitý funkcemi? Právě pro podobně smýšlející zákazníky připravila Mobil Pohotovost speciální slevový kód „xiaomi200“ na tři nejlevnější modely od Xiaomi, díky kterému ušetříte další dvě stovky. Nejlevnější telefon vás tak vyjde na pouhých 2 099 Kč.


Nepřehlédněte: Netflix se totálně utrhl ze řetězu. V Evropě začal zavádět pokuty za sdílení účtů


Xiaomi Redmi 9C – hodně muziky za málo peněz

Prvním akčním a zároveň funkčně nejlépe vybaveným modelem je Xiaomi Redmi 9C. Má obří displej s filtrací modrého světla, duálním fotoaparátem pořídíte krásné fotky a díky optimalizovanému herní procesoru si plynule zahrajete i nějakou tu herní parádičku.

NFC a čtečka otisků prstů jsou samozřejmostí a pořádná 5 000mAh baterie hravě spolkne kdejakou vlajkovku, Xiaomi Redmi 9C totiž vydrží v pohotovostním režimu až neskutečných 27 dní.

Cena po použití kódu „xiaomi200“:

Redmi 9A
Zdroj: Xiaomi

Xiaomi Redmi 9A a Xiaomi Redmi A1

Sháníte-li ještě dostupnější model, krok vedle rozhodně neuděláte se Xiaomi Redmi 9A nebo s Xiaomi Redmi A1. Oba modely mají super velké displeje, parádní foťáky a dostatečně optimalizovaný procesor na hraní her. Kapacita baterie je stejná jako u předchozího modelu, tedy 5 000 mAh, která zaručuje brutální výdrž. 9A pořídíte v nepřehlédnutelný barvách Glacial Blue, Aurora Green nebo v elegantní šedé. Xiaomi Redmi A1 zase působí luxusním dojmem díky kožené textuře.

Ceny po použití kódu „xiaomi200“:

Redmi A1
Zdroj: Xiaomi

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Xiaomi

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Redmi 9C mám, ale ta výdrž baterie… Dva dny bez dat ano, ale víc ne.

Comments are closed.