UFO

Něco tam nahoře je. Americká vláda skrývá důkazy o UFO a mimozemšťanech, varuje vlivný politik

  • Navštěvují naši planetu jiné civilizace?
  • Výpověď člena týmu, který pracoval na analýzách UFO, přinesl zásadní zvrat

Americký kongresman prohlásil, že věří bývalému zaměstnanci zpravodajských služeb, který minulý měsíc uvedl, že vláda USA vlastní „neporušené létající prostředky nelidského původu“ a tají, že je v kontaktu s mimozemšťany.


Nepřehlédněte: Hladová supermasivní černá díra se nečekaně probudila. Jako když zapnete TV, říká NASA


UFO a mimozemské lodě

Republikán Tim Burchett v rozhovoru pro list Washington Examiner uvedl, že si myslí, že vláda „tají věci od Roswellu a bůhví co ještě“.

V červnu poskytl bývalý analytik ministerstva obrany David Charles Grusch rozhovor časopisu Debrief, v němž řekl, že USA mají k dispozici hned několik vesmírných lodí a nezákonně tyto informace zatajují před Kongresem.

„Myslím, že hovoří pravdu,” řekl Burchett. „Existuje dost svědků, dost kvalifikovaných pilotů, astronautů, doslova našich hrdinů, kteří mluví o tom samém, a tak si myslím, že je zcela evidentní, že vláda něco tají.“

„Nejsou to Rusové ani Číňané, protože víme, že kdyby to byli Číňané, tak by nás obsadili,“ myslí si Burchett. „A kdyby to bylo Rusko, tak Putin by teď neměl tolik starostí s Ukrajinou.“ Dále kongresman poznamenal, že v americkém vzdušném prostoru je rozhodně něco, co USA nemají pod kontrolou, a dodal, že veřejnost má právo vědět, o co se jedná.

UFO, UAP
Zdroj: Albert Antony / Unsplash

Jsme ve vesmíru sami?

David Charles Grusch před několika dny řekl, že úřady skrývají fyzické důkazy o „neporušených a částečně neporušených“ mimozemských plavidlech. Bývalý zpravodajský důstojník serveru Debrief sdělil, že informace o těchto kosmických lodích jsou před Kongresem nezákonně zatajovány. A dodal, že když svou zprávu předal Sněmovně reprezentantů, dočkal se trpké odvety.

Grusch sloužil jako důstojník americké armády v Afghánistánu a je veteránem Národní geoprostorové zpravodajské agentury (NGA) a Národního průzkumného úřadu (NRO), uvádí The Debrief.

Whistleblower tvrdí, že americká vláda, její spojenci a zbrojařské firmy po desetiletí provádějí reverzní inženýrství nalezených fragmentů i neporušených vesmírných plavidel. Analýza podle něj odhalila, že vzorky jsou „exotického původu“, což znamená, že je vytvořila jiná než lidská inteligence.

Zdroj náhledové fotografie: Pawel86 / Pixabay, zdroj: Metro, Interesting Engineering, Metro, debrief,  wsj

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Čína nic nemá, Rusko nic nemá a USA taky nic nemá, protože by už dávno zabrali celý svět…

Comments are closed.