Samsung Galaxy S22 Ultra

Na chystaný Samsung Galaxy S23 Ultra se můžete podívat už teď, stačí zajít do obchodu. Výrobce nemá odvahu na změnu?

  • Těšíte se na nový S23 Ultra a zajímá vás, jak bude vypadat?
  • Samsung podle všeho nebude nic měnit

Přestože do premiéry řady Galaxy S23 zbývá stále ještě hodně času, tipéři už se nyní přou, jak bude vypadat Galaxy S23 Ultra, tedy nejlepší model značky.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy Z Fold4 v testu AnTuTu. Jaký výkon předvedl nejlepší skládací telefon na světě?


Jak bude nový S23 Ultra vypadat?

Už několik týdnů se horlivě spekuluje o tom, jak bude vypadat nová série smartphonů S23 a jaké vlastnosti nabídne. Nejvíce pozornosti přitahuje model Galaxy S23 Ultra, což bude nejlepší telefon Samsungu pro rok 2023.

Zatímco v otázce procesoru máme celkem jasno – Korejec nasadí moderní čip Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 (v režii TSMC), který by měl být rychlejší, spolehlivější, a hlavně úspornější než všechen současný hardware, tak v případě designu nadále panují nejasnosti. I když jak se to vezme…

Samsung Galaxy S22 Ultra
Zdroj: FONETECH.CZ

Na zádech bude mít písmeno „P“

Tipér Ice Universe, kterému se dá věřit, přispěchal s tím, že design zadní strany telefonu bude stejný jako v případě aktuální generace, tedy modelu S22 Ultra. Objektivy budou umístěné ve tvaru písmena P, ale nebudou v jednom či ve dvou blocích, ale samostatně v těle přístroje.

Samsung tedy nebude nic měnit, ostatně by to ani nedávalo smysl. Nový design fotoaparátu byl veřejností přijat kladně a prémiové modely Ultra lze díky tomu snadno rozeznat od dalších zástupců řady S. Závěrem připomeňme, že Galaxy S23 Ultra bude mít premiéru – jako celá řada Galaxy S23 – až v lednu či únoru příštího roku.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: GSMArena

Total
0
Shares