Muskův Twitter se otevře i starým hříšníkům. Co na to Donald Trump?

  • Elon Musk koupil Twitter
  • Odkoupil jej za 44 miliard dolarů
  • Co na to Donald Trump?

V posledních 24 hodinách je to jako hodně obehraná stará deska, takže to zkrátím. Elon Musk koupil Twitter za 44 miliard dolarů. Tečka. Tímto krokem si tak splnil svůj „dětský“ sen. Když se vrátíte nepatrně zpátky v čase, určitě si vzpomenete, že šéf společností Tesla a SpaceX poměrně dlouho mluvil o vlastní sociální síti, kde se může vyjádřit úplně každý.

Musk si splnil sen

V tento okamžik sice není zřejmé, co by musel jednotlivec udělat proto, aby dostal doživotní distanc tak, jak tomu bývalo v minulosti, ale obecně můžeme Muskovi věřit. Nechť je Twitter lepší místo, no ne?

Každopádně změna majitele stejně jako avizovaná nová politika neušla některým rýpalům, aby přispěli svojí špetkou do mlýna. A také se našlo pár dalších, kteří se rozpomněli na Donalda Trumpa. Ten se na Twitteru proslavil doživotním zákazem nebo chcete-li banem.


Nepřehlédněte: Kladivo na Twitter? Trump má novou sociální aplikaci, zatím jen pro iPhone


Musk vs. Twitter
Zdroj: Marten Bjork, Unsplash

Vrátí se Donald Trump?

Jak informuje TechCrunch, novináři se obrátili na bývalého amerického prezidenta s otázkou, jestli se díky změnám na Twitter vrátí. Ten nastalou situaci zhodnotil následovně:

„Je to hodně dobrá otázka, opravdu. A jakkoliv vím, že je Elon Musk schopný a dobrý manažer, který Twitter může posunout na zcela novou úroveň, nemám důvod se vracet. Zůstávám na vlastní platformě Truth.“

Slyšíte o ní prvně? Jde v podstatě o protipól Twitteru, za nímž stojí právě Trump. Funguje na stejném principu, vypadá podobně a přitahuje spousty odpadlíků stejným dílem jako zajímavých osobností.

Zdroj náhledové fotografie: Library of Congress, Unsplash (ilustrační)

Total
1
Shares