Huawei Watch GT 2 Pro

Masakr cen u Huawei. Jeho chytré hodinky nikdy nebyly levnější

  • Není to ani týden, co skončily parádní slevy na produkty Huawei, a české zastoupení tohoto výrobce ohlašuje další lákavou akci
  • Ta tentokrát cílí na lidi, kteří se v době pandemie koronaviru zajímají o zdravý životní styl, nebo si jen chtějí ohlídat zdraví

V akci nazvané Watch Week společnost Huawei snížila ceny pánských hodinek Watch GT2 Pro, Watch GT2e a Watch GT2. Dámy zase určitě potěší likvidace cen u sportovních Watch Fit nebo dámské verze Watch GT 2.


Psali jsme: Huawei Watch GT 2 Pro nyní umí odpovídat na SMS. Má to ale háček


Vybere si každý

Kdo má hluboko do kapsy, pro něj jsou určeny Watch Fit, které se se svými 21 gramy a úzkým designem hodí i na to nejútlejší zápěstí. Koupit je můžete dočasně za 1 699 Kč (běžná cena 2 499 Kč). Hodinky nabízejí kompletní sadu nástrojů na monitorování zdraví a nechybí jim ani GPS, kontinuální měření SPO2 a tepu, monitoring stresu a spánku a další funkce.

Akce Watch Week
Akce Watch Week | foto: Huawei

Vůbec tu největší slevu v aktuální nabídce přináší sportovní Watch GT2e. K mání jsou za pouhých 2 499 Kč (běžná cena je přitom 3 899 Kč). Mezi jejich hlavní přednosti patří výdrž čítající až 14 dní a vodotěsnost až do 5 ATM.

Model Watch GT2, který se hodí jak na sport, tak i k obleku, je v nabídce dočasně za 3 399 Kč (běžná cena 4 899 Kč). Dámská verze se 42mm pouzdrem v růžově zlaté barvě se prodává za 4 499 Kč (původní cena 5 899 Kč). A nebyl by to Huawei, aby nezlevnil i luxusní Watch GT2 Pro. Během akce Watch Week se prodávají za 5 999 Kč, což je o celých 1 500 kč méně než obvykle.

Až do konce března

Samotná akce na e-shopu Huawei Store potrvá od 1. do 14. března. Huawei Experience Store na Chodově a Quadrio ji prodloužili až do 31. března. Stejně tak hodinky levněji pořídíte v obchodní síti operátorů Vodafone a O2. U ostatních prodejců Watch Week potrvá až do 28.3.

Total
0
Shares