Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei Watch GT 2 Pro nyní umí odpovídat na SMS. Má to ale háček

  • Aplikace Mood Messenger umožňuje odpovídat na SMS v hodinkách Watch GT2 Pro
  • Na češtinu bohužel zapomeňte, možnosti odpovědí jsou značně omezené

Operační systém Lite OS, který Huawei využívá ve svých hodinkách, nelze označit za dokonalý. Mnoho funkcí chybí, nebo jsou nedotažené, polovičaté, jako například některé notifikace. Často se zobrazí jen nicneříkající fragment textu/informace a zbytek si musíte domyslet.

Platí to hlavně u oznámení ze sportovních událostí nebo SMS. Firma se nedostatky snaží napravovat vydáváním aktualizací Lite OS a motivací vývojářů aplikací třetích stran, byť ani to nemusí někdy stačit.


Psali jsme: Exkluzivní rozhovor s šéfem českého Huawei. Chceme být lídrem trhu se smartphony, říká


Nedokonalý Mood Messenger

Dokazuje to nová aplikace Mood Messenger, která umožňuje odpovídat na příchozí SMS a najdete ji v AppGallery. Verzi pro hodinky pak lze stáhnout přímo v aplikace Huawei Health. Schopnosti appky jsou, mírně řečeno – omezené. Na hodinkách nabízí pouze emotikony a přednastavené odpovědi v angličtině (typu: ano, ne, promluvíme si později, vše v pořádku, atd.). Čili žádná sláva.

Problémové pro mnohé může být také to, že aby tohle všechno fungovalo, musíte Mood Messenger nastavit jako výchozí aplikaci pro SMS a přiřadit ji veškerá oprávnění. I když vývojáři žádná bezpečnostní rizika nepřipouštějí, opatrnosti není nikdy na místě.

Aby toho nebylo málo, tak aplikace v telefonu  se nepříjemně zasekává a je přehlcená reklamou. Pokud chytré hodinky Watch GT2 Pro vlastníte, Mood Messenger vyzkoušejte a do komentářů nám napište, jak moc vám vyhovuje.

Pro méně znalé uživatele jsme připravili video. Během jeho sledování si možná všimnete, že se nese v pozitivnějším duchu, než je tento článek. Je to tím, že 24hodinové testování odhalilo slabiny Mood Messengeru v plné kráse. Přejeme si, aby Huawei možnost nativně odpovídat na SMS do Lite OS doplnil co nejdříve.

Total
5
Shares