Akce Crazy Night Huawei

Huawei zlevňuje MateBook X Pro. Ušetřit můžete 21 000 Kč

  • Mnohé firmy zlevňují o pár set korun, maximálně o tisíce a dělají z toho bůhví co 
  • To Huawei na to jde úplně jinak. Ví, že aby speciální akce měla úspěch, je třeba zlevnit opravdu výrazně
  • A tak cenu u skvěle vybaveného MateBooku X Pro srazí o více než dvacet tisíc korun!

Český Huawei připravuje další Bláznivou noc (Crazy Night) a s ní nejvyšší slevy tohoto roku. Na několik hodin zlevní například chytré hodinky Watch GT2 a Watch Fit, zlatým hřebem večera bude ovšem sleva na přenosný počítač MateBook X Pro, který zlevní o desítky tisíc.

Zakoupit ho bude možné za bezkonkurenčních 26 999 korun – běžná cena je přitom 47 999 Kč. Nákupem tak můžete ušetřit 21 000 korun. A to není vše! Za pár babek budou i sluchátka FreeBuds Pro a další nositelná elektronika, notebooky, mobily či tablety.


Psali jsme: Recenze Huawei MateBook X Pro (2020): nadupaný notebook bez kompromisů


Kdy to odstartuje?

Crazy Night bude zahájena 25. února v 8:00 na stránkách Huawei a slevy bude možné využít až do půlnoci téhož dne. Protože Huawei chce, abyste se u nakupovní i trochu bavili, tak ty nejzajímavější nabídky omezí nejen počtem kusů, ale i časem, kdy je bude možné v rámci takzvaných Flash Sales objednat. Přesný rozpis dne najdete tady.

Zahájení Flash Sales je naplánováno na 14:00, následující pak v 16:00, 20:00 a úplně poslední proběhne dvě hodiny před půlnocí, tedy ve 22:00. Klasické celodenní nabídky poběží ale už od osmi hodin ráno.

Potěšující je, že doprava zboží je ve všech případech zcela zdarma a u objednávek do 15:00 zaručuje Huawei doručení druhý den. 

Co musíte vědět, než začnete nakupovat

Masivní slevy přilákají velké množství zájemců, proto doporučujeme si dopředu na e-shopu vytvořit účet a zaregistrovat se. Přihlášení je totiž podmínkou, abyste mohli nakupovat. Počet kusů všech nabízených výrobků v rámci denní nabídky i v jednotlivých Flash Sales je omezený, takže platí pravidlo „kdo dřív přijde, odchází spokojen“.

Skvělý počítač, chytré hodinky nebo tablet

MateBook X Pro bude v nabídce akce pouze od 22 hodin za 26 999 Kč (běžná cena je přitom 47 999 Kč).  Počítač láká na 14palcový dotykový LTPS displej s ultravysokým rozlišením 3 000 × 2 000 pixelů, procesor Intel Core-i5 desáté generace, 16 GB operační paměti, 512GB SSD a  operační systém Windows 10 Pro. Protože se jedná o skutečně nadupaný stroj, je počet kusů ve Flash Sales omezený. 

Už od rána pak budou v nabídce Crazy Night chytré hodinky Watch GT2 za 2 499 Kč  (běžná cena 4 899 Kč) a Watch Fit za 1 299 Kč (běžná cena 2 499 Kč). Huawei zlevní i špičková sluchátka FreeBuds Pro za 3 099 Kč (běžná cena 4 390 Kč) nebo notebook MateBook 13 s procesorem Intel i5 či tablet MatePad Pro.

Total
1
Shares