Mapy.cz nově najdou nejlevnější pohonné hmoty

Mapy.cz nově najdou, kde je nejlevnější benzín či nafta

  • Populární navigace nově vyhledá nejlevnější pumpy
  • Stačí se aplikace Mapy.cz zeptat na nejlevnější naftu, benzin, nebo LPG

Ceny pohonných hmot v Česku v posledních týdnech opět výrazně vzrostly. Průměrná cena benzinu poprvé od prosince 2014 překročila 34 korun za litr a nafta je nejdražší od loňského ledna. Zdražování u pump navíc podle expertů bude v dohledné době pokračovat. Není se proto čemu divit, že mnoho lidí hledá, kde nejlevněji natankovat.


Nepřehlédněte: Mapy.cz zjednodušují odbočování, navigaci usnadní šipka


Najděte nejlevnější pumpy

S parádní vychytávkou nyní přicházejí oblíbené Mapy.cz. Už jste v této aplikaci někdy zkusili vyhledat „nejlevnější benzín“? Ne? Tak to zkuste! A mimochodem, funguje to i na naftu, LPG či CNG. O nové funkce autoři aplikace informovali na sociálních sítích.

Po zadání dostazu aplikace zobrazí čerpací stanice ve vašem okolí s aktuální cenou pohonných hmot, otevírací dobou, hodnocením uživatelů a polohou na mapě. Poté už stačí jen vybrat vhodnou pumpu a nechat se navigovat.

Na mnoho skvělých funkcí ještě čekáme

Vývojáři v diskuzi pod svým příspěvkem navíc uvedli, že do budoucna aplikaci Mapy.cz čekají další vylepšení. Jak uvedl zástupce, do budoucna se počítá s přidáním funkce „nejbližší po cestě“.

Ve zkratce půjde o to, že pokud pojedete nějakou trasu a víte, že se chcete stavit pro benzín, vybrat peníze nebo nakoupit potraviny Mapy.cz vám navrhnout vhodnou trasu, abyste vše, jak se říká, sfoukli jedním vrzem.

Total
2
Shares
2 komentářů
  1. Mapy .cz jsou graficky lépe zpracované,než od Google.Ještě bych velice přivítal funkci pro řidiče nákladních aut v navigaci,která zohlední trasu s výškovým omezením,např.mosty,tunely a podjezdy.To opravdu cybí.Při výběru prostě zadat výšku vozu a nečekat pak nějaké překvapení.Ale jinak jsou super!

  2. Mapy.cz jsou super. K dokonalosti chybí jen dopravní kamery a radary.

Comments are closed.