Místo odbočení v Mapy.cz je nově zvýrazněno šipkami

Mapy.cz zjednodušují odbočování, navigaci usnadní šipka

  • Nejste si občas jistí, kam přesně odbočit, nebo kterým jet výjezdem?
  • Pro lepší orientaci na trase je nově místo odbočení vždy zvýrazněno šipkami

Česká mapová aplikace Mapy.cz, která se mezi tuzemskými uživateli těší velké popularitě, příchází s další užitečnou novinkou. Nově je v navigaci pro lepší orientaci na trase místo odbočení vždy zvýrazněno šipkami.


Nepřehlédněte: Mapy.cz mají nové letecké snímky. Vysoce kvalitní fotografie dodala TopGis


Vývojáři aplikace Mapy.cz prostřednictvím svého blogu a Twitteru oznamují další novinku. Tentokrát se týká navigace, kterou využívá stále více lidí. Nebyli jste si dosud občas jistí, kam přesně odbočit, nebo kterým jet výjezdem z kruhového objezdu? Po aktualizaci už se tím trápit nemusíte! Pro lepší orientaci na trase místo odbočení nově zvýrazňuje šipka.

Přibalte si aplikaci na cestu autem

Mapy.cz procházejí poslední dobou rychlým vývojem. Před nedávnem byly do aplikace doplněny nové funkce, jako například alternativní trasy a služba také umí naplánovat trasu tak, aby se lidé vyhnuli kolonám a dostali se do cíle rychleji. Mapy.cz také dokáží určit, zda se v okolí uživatele, respektive daného mobilního zařízení, objevil člověk pozitivně testovaný na koronavirus.

V květnu služba dostala nové letecké snímky, které nafotila společnost TopGis – zmapováno území krajů Královéhradeckého, Pardubického, Jihočeského a Vysočiny. Mezi klíčové přednosti Mapy.cz patří, že si do telefonu můžete stáhnout mapy celého světa a používat je i bez připojení k internetu. Takže se neztratíte, ani když jste zrovna mimo civilizaci. Navíc při každém plánování trasy zjistíte, jak bude v cílové destinaci. A to až na 5 dní dopředu. Aktuální informace o teplotách, srážkách či východu slunce zajišťuje služba Windy.com.

Total
6
Shares