Samsung Galaxy S24

Majitelé Samsungu Galaxy S24 Ultra si stěžují na zelené pruhy na displeji

  • Uživatelé hlásí problémy s telefony Galaxy S24 Ultra
  • Na displeji se mají objevovat bílé a zelené pruhy

Sotva uběhl týden od uvedení telefonů Galaxy S24 Ultra na trh, už ale první uživatelé hlásí, že s jejich novými přístroji není něco v pořádku. Galaxy S24 Ultra má podle několika prvních majitelů problémy s displejem, zobrazuje bílé a zelené čáry.


Nepřehlédněte: Lidé si stěžují na displej nového Galaxy S24. Podle Samsungu je vše v pořádku


Rozbitý displej u S24 Ultra

Kritika se na Samsung snesla na platformě Reddit, kde uživatelé lamentují nad stavem zobrazovače prémiového modelu Galaxy S24 Ultra.

„Inu, šest dní vlastním Samsung S24 Ultra a displej přestal fungovat. Úžasné. Zelené a bílé čáry se zobrazují neustále, nejen při startu systému. Restart ani obnova do továrního nastavení problém nevyřešila,“ uvedl uživatel Ok_Marketing_6979 a doložil stížnost obrázkem.

Pro pamětníky nejde o nic nového. Problém s displejem se týkal také Galaxy S20, S22 i S23 – buď se objevovaly čáry přes celý displej, anebo měla obrazovka modrý či zelený nádech. V tomto konkrétním případě uživatele trápí právě čáry přes displej.

Hardwarový, nebo softwarový problém?

Několik uživatelů se k lamentování přidalo, že i oni sami mají podobnou zkušenost. Výhodou je, že pokud se problém objeví takto brzy, je reklamace prakticky velmi jednoduchá.

Samsung v tuto chvíli neoznámil, že by o problému věděl. Většinou se však podobné neduhy řeší promptní aktualizací over-the-air (OTA), není tedy potřeba zásahu servisního technika.

Občas ale může mít problém hardwarový základ, tedy vadný displejový panel. V takovém případě už aktualizace nepomůže.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: Reddit, GizChina

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.