Muž, telefon

Lidé si stěžují na displej nového Galaxy S24. Podle Samsungu je vše v pořádku

  • Samsung vydal telefony Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra
  • Lidem se však nelíbí barevnost jejich displejů
  • Na mezigenerační změnu si stěžují na fórech

Od uvedení telefonů série Galaxy S24 si lidé stěžují na to, že jejich displeje nemají tak dokonalé podání barev, jako tomu je u předchůdců S23, S22 a S21. Podle jihokorejské společnosti Samsung je ale vše v nejlepším pořádku.


Nepřehlédněte: Vědci objevili 700 000 supermasivních černých děr a obrovský oblak plynu spojující kupy galaxií


Displej je jinak barevný, stěžují si majitelé S24

Vyplývá to z prohlášení poskytnutého serveru Teknofilo, v němž zástupce španělské pobočky výrobce říká, že byly provedeny „jisté změny“ v technologii displejů pro přirozenější zážitek z používání nových telefonů.

Vysoce postavený zaměstnanec přiznal, že lidé si skutečně mohou všimnout „drobných rozdílů“ v nastavení sytosti barev ve srovnání se staršími prémiovými smartphony, ačkoli z pohledu Samsungu je nyní vše ideální.

O nečekané změně majitelé nových S24 ve velkém diskutují na fóru Reddit a oficiálním fóru výrobce. Není bez zajímavosti, že Samsung zpočátku problém uznal a prohlásil, že pracuje na nápravě, která dorazí v nadcházející aktualizaci softwaru. Nyní se ale zdá, že si vše rozmyslel a nic měnit nebude.

Samozřejmě není vyloučeno, že v budoucnu bude saturace barev obrazovek S24, S24+ a S24 Ultra nakonec upravena, pokud si na nové nastavení bude dlouhodobě stěžovat dostatečný počet lidí, protože jde o něco, co lze softwarově přenastavit.

Samsung Galaxy S24
Zdroj: Samsung

Tři nové smartphony s Galaxy AI

Nová generace prémiových smartphonů jihokorejského výrobce se začala oficiálně prodávat ve středu 2. února. Zájem o novinky z dílny Samsungu byl tak velký, že modely s větší pamětí byly v celé řadě českých obchodů vyprodané. Lidé je vykoupili už v rámci předobjednávek.

Nové telefony lákají na vyšší výkon, vylepšené fotoaparáty a umělou inteligenci. Nejlevněji samozřejmě vychází základní model Galaxy S24.

Zdroj náhledové fotografie: katemangostar / Freepik, zdroj: techRadar

Total
0
Shares