Lidl Grundig Android TV

Levnější než Xiaomi. Lidl nabízí 4K Android TV za akční cenu, vyplatí se?

  • Sháníte velkou chytrou televizi?
  • Lidl má v nabídce obří 4K Android TV
  • Momentálně je za zajímavou cenu

Obchodní řetězec Lidl se tu a tam blýskne velmi zajímavou nabídkou. A dost možná, že je i tohle právě ten případ. V e-shopu je k mání doslova obří 49palcová Android TV (úhlopříčka 123 cm) se 4K rozlišením za zajímavou cenu.

Docela slušná výbava

Na internetových stránkách prodejce Lidl se aktuálně vyjímá chytrý televizor GRUNDIG Android 9 Smart TV 49. Ten přitom papírově nevypadá vůbec špatně. Stran designu zde máme velkou obrazovku se 4K rozlišením a velmi slušnou konektivitou (3× HDMI, 2× USB 2.0, 1× RJ45 Ethernet, 1× optický audio výstup, 1× výstup pro sluchátka, 1× Cl+).


Nepřehlédněte: Češi pozor! WhatsApp je terčem hackerů, za vteřinu vám vyluxují účet


Lidl Grundig Android TV
Zdroj: Grundig

Potěší podpora Dolby Audio, součástí výbavy je i Triple Tuner pro DVB-C/-T2 HD/-S2. Nechybí však ani pomyslné minusy: nepodporuje HEVC, HDR10 nebo HDR10+ nebo například nemá MEMC, to jen pro pořádek.

Lidl zlevnil Grundig

Operačním systémem (a to je pro některé dost možná další dealbreaker) je postarší Android 9 s předinstalovanými appkami jako Netflix, YouTube, Google Play a k duhu přijde i Chromecast či Magic Fidelity, což je zvukový algoritmus se speciálně uspořádanými reproduktory a přídavným wooferem pro maximální audiovizuální zážitek.

Původně si Lidl tuhle Smart TV cenil na 8 999 Kč, nyní ji nabízí za 8 499 korun. Tak co říkáte, je cena adekvátní výbavě?

Zdroj náhledové fotografie: oficiální tisková zpráva společnosti Grundig

Total
0
Shares
6 komentářů
  1. Zas taková bomba to teda není… Výbava úplný základ a velikost “pouhých” 49 palců. To už se dá pořídit i 55′ Strong se stejnou výbavou jen o 1000 dráž na ExaSoft, nemusíte z Lidl shopu dělat nějakého extra prodejce…

    1. Nikde v textu není řečeno, že je Lidl extra prodejce. Premisa je zřejmá už z titulku 👍

  2. Neni tam uvedena hardwarova vybava, takze pochybuju, ze prostredi bude nejak svizne. Spis se priklanim k reseni hloupe televize v kombinaci s android media boxem.

    1. Vůbec nic 🙂 Nevím, na co jsem při psaní myslel.

Comments are closed.