Nové telefony řady Redmi K40

Levný herní mobil od Redmi s Dimensity 1200 dorazí v dubnu

  • Značka Redmi brzy představí svůj první herní mobil
  • Blýskne se výkonným procesorem i pěkným AMOLED displejem

Ještě v průběhu dubna představí značka Redmi jeden velmi zajímavý smartphone. Tipéři už nějakou dobu poodhalují klíčové vlastnosti tohoto mobilu. Těšit se můžeme na displej s rychlou obnovovací frekvencí (90 Hz nebo 120 Hz), výkonný čipset od MediaTeku nebo masivní baterii s velmi rychlým nabíjením.


Psali jsme: Zákazníci si stěžují na displej Xiaomi Redmi Note 10


Redmi si brousí zuby na peněženky hráčů

Redmi patří mezi známé producenty chytrých telefonů, ale na poli herních smartphonů se vůbec neangažuje. Nyní se to změní. K úspěšnému startu by novince s dosud neupřesněným prodejním názvem měla pomoci spolupráce Redmi s TiMi Studios, vývojáři Call of Duty: Mobile, kteří spadají pod čínský herní gigant Tencent. O partnerství s úspěšným tvůrcem videoher informoval výrobce na mikroblogu Weibo.

Plochý AMOLED displej, rychlé nabíjení baterie a extra tlačítka

Ve výbavě připravovaného herního Redmi se má objevit plochý AMOLED displej s rychlou obnovovací frekvencí a průstřelem pro selfie fotoaparát, velmi výkonný motor v podobě čipsetu Dimensity 1200, pořádná 5 000mAh baterie či rychlé kabelové nabíjení výkonem až 65 W. Specialitou telefonu budou extra tlačítka na boku, pro co nejlepší možný herní zážitek.

Cena

Cena nového herního telefonu se má přitom držet v rozumné hladině. Zahraniční servery spekulují o částce 308-380 dolarů (6 700 až 8 300 korun).

Total
1
Shares