Nové telefony řady Redmi K40

Redmi chystá levný herní telefon s extra tlačítky na boku

  • Redmi připravuje nový herní mobil s procesorem Dimensity 1200
  • Cena by měla být příznivá. Kdy se nejlevnější herní mašiny do kapsy dočkáme?

Společnost Xiaomi představila nedávno spoustu nových důležitých produktů, ale pozadu nechce zůstat ani Redmi, které na duben chystá jednu zajímavou novinku.


Psali jsme: Série Redmi Note 10 oficiálně: frontální útok na vaše peněženky


Redmi vsadí na MediaTek 1200

Nový mobil nebude žádné ořezávátko. Dle dostupných zpráv se jeho hnacím motorem stane čipová sada Dimensity 1200 od společnosti MediaTek, jejíž výkon je srovnatelný s konkurenčním řešením Qualcomm Snapdragon 870.

Kódové označení smartphonu je Ares, což byl syn nejvyššího řeckého boha Dia a v řecké mytologii bůh války. Podle prověřeného tipéra Digital Chat Station se telefon blýskne jednou specialitou, a to extra herními tlačítky na pravém boku, podobně jako má např. ROG Phone II.

Rychlý displej a pořádný kopec energie

Veškerý obsah bude uživateli prezentován na prvotřídním plochém OLED displeji s rychlou obnovovací frekvencí a nepatrným průstřelem pro selfie fotoaparát. Herní mašina si žádá pořádnou baterii a rychlé nabíjení. Ani v jednom nové Redmi nezklame. Akumulátor má mít kapacitu 5 000 mAh a připraven bude (snad rovnou v balení) adaptér výkonu 65 W.

Cena

Cenou by se nové Redmi mohlo vejít do 10 tisíc korun, což by z něj učinilo nejlevnější herní telefon na současném trhu. Zájemců by si takový kousek jistě našel víc než dost.

Total
4
Shares