Netflix

Konkurence pro Netflix? V Česku startuje nová levnější internetová televize SkyShowtime

  • Netflixu a HBO chce konkurovat novinka SkyShowtime
  • V Česku bude oficiálně dostupná od 14. února

Na poli streamovacích služeb začíná být slušná tlačenice. Vedle Netflixu, HBO Max, Amazonu či Disney+ u nás brzy začne vysílat i internetová televize SkyShowtime. V široké nabídce bude místo pro seriály, dramata, dětské filmy, lokální tvorbu i dokumenty.


Nepřehlédněte: Netflix každým dnem zpoplatní sdílení účtů. Jako první v Česku víme, jak to skutečně bude fungovat


Do Česka má namířena služba SkyShowtime

Česku zahájí 14. února provoz filmová streamovací služba SkyShowtime. Divákům nabídne snímky z produkce Sky, NBCUniversal, Universal Pictures, Peacock, Paramount+, Showtime, Paramount Pictures a Nickelodeon. Kromě toho stanice také získala licence na 21 původních seriálů od HBO Max, včetně těch, které budou mít premiéru v letošním roce.

Spuštění služby v Česku, na Slovensku a několika dalších evropských zemích internetová televize potvrdila na svých oficiálních webových stránkách. Služba bude pro zákazníky k dispozici přímo na webu a také prostřednictvím aplikace na zařízeních Apple iOS, tvOS, Android, Android TV, Google TV a LG TV.

Netflix
Zdroj: mohamed_hassa / Pixabay

Je levnější než Netflix

V České republice už působí několik podobných internetových televizí, mimo jiné Amazon Prime, HBO Max, Disney+ nebo Netflix, který co nevidět zavede poplatky za sdílení účtů (exkluzivně jsme o tom psali zde).

V Česku se cena Netflixu dle volby tarifu pohybuje měsíčně od 199 do 319 Kč. HBO Max vychází na 159 Kč a Disney+ na 199 Kč měsíčně. Cena služby SkyShowtime v České republice je stanovena na 179 Kč měsíčně.

Zdroj: Glenn Carstens-Peters / Unsplash, zdroj: SkyShowTime

Total
0
Shares
3 komentářů
  1. levnější o 20 korun a to se vyplatí- PECKA a bude tam nekonečný seriál Ulice – chi chi

  2. Cena super , která se časem zvýší. 20 korun se každému vyplatí,

  3. V rozlišení jen fullhd.To ve 4k tv nic moc.Hbo max 199kč měsíčně.

Comments are closed.