Apple iPhone 14

iPhone 14: Uniká datum premiéry i kompletní výčet novinek. Těšíte se?

  • iPhone 14 se představí na podzim
  • Nová řada láká na několik novinek
  • A oproti loňsku bude navíc dražší

iPhone 14 už vydatně rezonuje napříč širokým spektrem uživatelů, a je úplně jedno, jestli jde o zaryté jablečné fanoušky nebo naopak výrazné odpůrce. Že do premiéry zbývá ještě několik týdnů, nevadí. Ať už je tomu, jak chce, Apple prý do toho letos šlápne o něco více.

Apple dotahuje konkurenci

Nečekejte však zázraky! Stran designu nemůže být o nějaké výrazné změně vůbec řeč. Vlastně, jedna by se našla. Kalifornský podnik má na stole návrh, že se kompletně zbaví výřezu v displeji a nahradí ho „pilulkovým“ průstřelem.

Suma sumárum, nový iPhone bude zase o chlup lepší než ten předchozí. A taky prý bude dražší, jak tvrdí uznávaný tipér na Twitteru. Apple kvůli vyšším výrobním nákladům plánuje navýšit cenu v průměru o 100 až 150 dolarů.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous se vysmáli ruskému robopsu s raketometem. Je z Aliexpressu, tvrdí


iPhone 14 i nové Apple Watch

Ohledně termínu představení se šuškalo o ledasčem. Jak však informuje AppleTrack s odvoláním na uznávaného experta Marka Gurmana, premiéra by měla letos proběhnout už 7. září (Pozor! Nově se objevují názory, že to může být dokonce o den, dva dříve).

A co nás čeká a nemine? Výčet chystaných novinek zahrnuje iPhone 14, 14 Max, 14 Pro a 14 Pro Max. Rovněž přijdou na přetřes chytré hodinky Apple Watch Series 8 spolu s Watch Series 8 Pro určené sportovcům a outdoorovým nadšencům.

Zdroj náhledové fotografie: Jeremy Beznager / Unsplash

Total
0
Shares