Apple Watch Pro

Chystá se zemětřesení? Apple Watch Pro možná přijdou o ikonický vzhled

  • Apple Watch Series 8 se představí na podzim
  • Pro sportovce je určena verze Apple Watch Pro
  • Ta by měla nabídnout odlišný design

Letos na podzim se Apple už tradičně vytasí s novými produkty. Mimo avizovanou modelovou řadu iPhone 14 se dostane řada i na chytré hodinky Watch Series 8, budgetový model SE a také outdoorový model.

Apple Watch Pro

Z doposud dostupných informací bude právě ten cílit zejména na fitness maniaky a sportovce. PhoneArena jde v tomto směru ještě dál a informuje, že z této trojice budou mít stoprocentně největší 2″ OLED displej s rozlišením 410 × 502 px, mnohem větší baterii, bytelné titanové zpracování (47 mm) a hranaté okraje.

Právě ty se ponejvíce skloňovaly v souvislosti s Watch Series 8, ale v jejich případě s největší pravděpodobností zůstane vše při starém, tj. loňský design plus výkonnější procesor.


Nepřehlédněte: Webbův teleskop poslal další snímek, ze kterého vám spadne čelist. NASA hlásí známky vody na vzdálené planetě


Apple Watch Series 7
ilustrační, zdroj: Apple

A také nebudou postrádat safírové sklíčko a zvýšenou odolnost. Samozřejmostí má být celá plejáda pokročilých sportovních režimů a zdravotních funkcí.

Kolik budou stát?

Sice se proslýchá, že díky až po strop napěchovaným technologiím, změří prakticky cokoliv, alfou a omegou bude dozajista jejich cena. A ta nebude rozhodně nízká.

Poslední nástřely zmiňují, že Apple Watch Pro by mohly stát mezi 900 až 1 000 americkými dolary, což přibližně odpovídá ceně nového iPhonu.

Zdroj náhledové fotografie: ilustrační, Apple / oficiální promo

Total
0
Shares