Huawei Watch GT2 Pro

Huawei Watch GT2 Pro získávají povolený doping. Na cestě je nová aktualizace

  • Watch GT2 Pro potěší nejen parádním designem, ale také skvělou výdrží baterie
  • Displej proti škrábancům chrání safírové sklo
  • Spodní část se senzory pak kryje keramika
  • Nyní tyto vymazlené hodinky dostávají nový update 11.0.4.28

Chytré hodinky Watch GT2 Pro jsou vůbec těmi nejpovedenějšími v nabídce Huawei. Mají perfektní displej typu AMOLED s průměrem 1,39 palce a tělo z titanu, které narušují dva ovládací dva – jedno tlačítko slouží jako vstup do systémového menu, druhé pak rovnou nabídne seznam cvičicích režimů.


Psali jsme: Huawei P50 Pro+ bude novým králem! Jeho foťák zvládne 20× optický zoom


Ideální parťák na cvičení s dlouhou výdrží

Výkon zajišťuje tovární procesor Kirin A1 a k dispozici jsou 4 GB paměti pro data, kam si můžete nahrát například hudbu. Watch GT2 Pro zvládají kontinuální měření saturace krve kyslíkem (SpO2) i maximální spotřebu kyslíku (VO2max). Senzor tepové frekvence a různé sportovní režimy jsou pak samozřejmostí.

Na hodinkách najdete mikrofon i reproduktor, takže s nimi lze telefonovat a Huawei musím pochválit také za výbornou výdrž. I po téměř půl roce, co hodinky používám, není problém dostat se na čtrnáctidenní výdrž při běžném používání.

Díky novému updatu jsou Watch GT2 Pro svižnější

Huawei chytré hodinky Watch GT2 Pro navíc neustále vylepšuje a každý měsíc na ně pošle minimálně jednu aktualizaci. Ta poslední přináší různé optimalizace systému Lite OS. Označení softwarového balíčku je 11.0.4.28 a velikost 72,6 MB.

Aktualizace je prozatím dostupná pouze na čínském trhu, což by se ale mohlo brzy změnit. Závěrem připomeňme, že nedávno došlo k vydání aplikace Mood Messenger, díky které se Watch GT2 Pro naučily odpovídat na příchozí SMS.

Total
0
Shares