Crazy Night

Huawei Crazy Night spouští výprodej, sleva dosahuje až 67 procent

  • Špičkový notebook Huawei a chytré hodinky zlevní o třetinu i víc
  • Nepropásněte obří slevy v e-shopu Huawei

Ve čtvrtek ráno v 8 hodin startuje další parádní akce Huawei, v rámci které je možné pořídit spoustu produktů doslova za dumpingové ceny. Na své si přijdou zájemci o notebook MateBook 13, smartphony, routery, chytré hodinky a další produkty.


Psali jsme: Huawei P50 Pro+ na prvních renderech. Prozrazují, kdo bude králem mobilního focení


Akce Crazy Night (Bláznivá noc) nabídne v průběhu celého dne slevy ve výši až 67 procent. Část produktů bude v rámci nabídek Flash Sales zlevněna o 50 %, další pak o třetinu i více. Stejně jako v případě minulé akce i tentokrát platí, že pokud si zakoupíte zboží nad 999 korun, výrobce zařídí dopravu až domu úplně zdarma.

Kdy?

Produkty bude možné nakupovat od 8:00 do 23:59, přičemž první blesková akce (Flash Sales) startuje ve 14:00, další pak vždy po dvou hodinách až do 20:00. Ještě než začnete hrát/nakupovat, nezapomeňte se v e-shopu Huawei zaregistrovat, pokud již účet nemáte zřízený.

Watch GT2 Pro
Watch GT2 Pro a aplikace kalkulačka | foto: vlastní

Co je v nabídce?

K nejzajímavějším nabídkám dne patří MateBook 13 s 13palcovým 2K displejem, operačním systémem Windows 10 a procesorem Intel Core-5, který srazí cenu na nádherných 17 999 korun (původně 25 999 korun). V rámci akce k notebooku navíc dostanete zdarma také myš a batoh.

Huawei v nejnovější akci podsekl na minimum cenu chytrých hodinek. Výrazně tak zlevnily modely Watch GT Pro (jen 3 999 korun/dříve 5 899 korun), Watch GT2 (jen 2 999 korun/dříve 4 899 korun) a Watch FIT (jen 1 699 korun/dříve 2 499 korun). Všechny tyto chytré hodinky se chlubí skvělou výdrží, mnoha sportovními režimy a komplexním měřením zdravotních funkcí.

V celodenní nabídce kromě zmíněných produktů najdete i tablety, sluchátka a další zboží. Stačí se podívat na stránky Huawei. Závěrem upozorňujeme, že počet kusů všech nabízených výrobků v rámci denní nabídky i v jednotlivých Flash Sales je omezený.

Total
1
Shares