HONOR představil elektrokoloběžku

HONOR představil elektrokoloběžku za „pár kaček“. Jen ta rychlost…

  • HONOR představil novinku
  • Jde o povedenou elektrokoloběžku
  • Jmenuje se HONOR Choice P10

První elektrokoloběžku jsem zahlédl, tuším, v Praze před lety. Maník s kabelou, se stylovou čepicí a duhovým šátkem si to dával na pohodu poblíž Staromáku a já na něj civěl s otevřenou pusou. Dnes je situace naprosto jiná. O tento dopravní prostředek zakopávám na každém kroku.

HONOR má koloběžku

Ale ať se příliš nevzdaluji od tématu. HONOR právě představil horkou novinku. Jmenuje se HONOR Choice P10 a sází na uniformní design, solidní dojezd i ergonomii. A samou sebou, nesmí chybět ani pořádné blatníky.


Nepřehlédněte: Anonymous stupňují tlak. Hackeři nově napíchli stovky tisíc ruských e-mailů


HONOR představil elektrokoloběžku
Zdroj: HONOR

Na tuhle koloběžku je docela radost pohledět, přesto má své mouchy. Uváděný 720wattový motor by ze sebe určitě vymáčkl víc než avizovaných 25 km/h. Mám takové tušení, když přihlédnu ke konkurenci, že má omezovač a takových čtyřicet za hodinu by zvládl levou zadní.

Svištíte pětadvacet za hoďku

Tělo je z hliníku, městským dravcům bodne duální brzdový systém nebo tři jízdní režimy: úsporný, klasický a sportovní. Pozor! Neplést si s auty, ano? Myslím, že s ohledem na maximální rychlost ten rozdíl zvláště u posledních dvou jmenovaných nebude tak markantní.

Nosnost? Unese cokoliv do jednoho sta kilogramů. Na jedno nabití zvládne dojezd v rádiusu 35 kilometrů. A teď to nejdůležitější: v Číně jde do prodeje za 8 tisíc korun po přepočtu a bez DPH. První zájemci ji dokonce získají ještě o tisícovku levněji. Dostupnost v ČR? Upřímně netuším, ale myslím, že je v plánu.

Zdroj náhledové fotografie: Okai Vehicles, Unsplash (ilustrační)

Total
2
Shares
2 komentářů
  1. V Číně bude stat 8000kc u nas v ČR plném zlodějů bude stát 60 000kc

Comments are closed.