HONOR Magic V

Ambiciózní HONOR Magic V. Bude lepší než Samsung Galaxy Z Fold3?

  • Čínský brand chystá ohebný telefon
  • Měl by konkurovat Samsungu
  • HONOR Magic V je prý skvělý

HONOR čeká další velký den. Už 10. ledna značka představí další významný milník. Tím by měl být stylový, skládací telefon HONOR Magic V, jenž se papírově pasoval do role největšího konkurenta pro nečekaný loňský hit Samsung Galaxy Z Fold3.

HONOR Magic V

I když do samotné premiéry zbývá pár dní, některé zahraniční weby se v předstihu nechávají slyšet, že tato ohebná skládačka bude jednoduše skvělá. Co na tom, že ji nikdo dosud neměl v ruce. Stačí, když přece znáte specifikace, jak aktuálně potvrzuje i web Phandroid.

Nám to každopádně nestačí, ale dejme tomu, že by novinka mohla zabodovat. Problém máme pouze jeden jediný: navzdory detailním informacím nemáme tušení, kolik bude HONOR Magic V stát, což je pro srovnání s Galaxy Z Fold 3 naprosto zásadní.


Nepřehlédněte: Xiaomi bez udání důvodu u svých telefonů odstranilo důležitou funkci


HONOR Magic V
Zdroj: HONOR, oficiální promo foto

O úspěchu rozhodne cena

Pojďme si v rychlosti shrnout, co zatím víme. Ohebný smartphone nabídne vnější 6,5palcový Full HD+ displej a vnitřní s 8 palci (rozlišení 2 480 × 2 200 pixelů). Uvnitř by měl tikat high-end procesor Snapdragon 8 Gen 1. Paměť? 8 GB RAM a 256 GB ROM. 

Z další výbavy zaujme i baterie s kapacitou 5 100 mAh, rychlé 66W nabíjení, trojice zadních fotoaparátů v čele s 50Mpx snímačem s optickou stabilizací nebe nejnovější operační systém Android 12 spolu s vlastní nadstavbou Magic UI 6.0.

Zdroj náhledové fotografie: HONOR, oficiální foto

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.