HONOR Magic4 Lite

HONOR je králem prodejů! Na důležitém trhu rozdrtil Apple, Samsung i Xiaomi. Teď si brousí zuby na Česko

  • Z HONORU začíná jít strach
  • V Číně deklasoval veškerou konkurenci
  • Xiaomi, Apple a Samsungu ukázal záda

Značka HONOR se dere nahoru. Dokazují to prodejní výsledky z čínského trhu, kde v krátkém čase překonala veškerou konkurenci a stala se neohroženou jedničkou. Vyplývá to ze statistiky společnosti International Data Corporation (IDC).


Nepřehlédněte: Další rána pro Samsung! Hvězdný YouTuber tvrdí, že mu explodovaly tři telefony. Baterie se nafoukly jako balon


Prodeje raketově rostou

Data z Číny mluví jednoznačně. HONOR ve druhém kvartálu letošního roku poskočil v meziročním srovnání z 8,8 % na 19,5 % a s 13,1 miliony prodaných mobilních telefonů vykázal růst o 88,6 %.

HONOR Magic4 Lite
Zdroj: FONETECH.CZ

HONOR 70 bude i v Česku

Firmě k impozantnímu výkonu pomohly dva velmi výrazné produkty. V Číně právě uvedený smartphone HONOR 70 s profesionálním výbavou (špičkovým fotografickým snímačem Sony IMX800) a několika unikátními technologickými vychytávkami je tím pravým zabijákem konkurence.

Velmi důležitým momentem bylo také uvedení chytrého telefonu Magic4 Pro, který zaznamenal rekordní úspěch i na českém trhu. V první den prodeje byl v Česku absolutně vyprodaný a po doskladnění byl znovu vyprodaný během jednoho dne a dál překonává původní odhady.

Trefou do černého pro HONOR bylo i uvedení top modelu Magic4 Ultimate, který stále kraluje prestižnímu žebříčku DXOmark jako nejlepší fotomobil světa. U toho smartphonu je zamrzí, že se neprodává i v Česku, své příznivce by si tu určitě našel.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: IDC

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. u nás vykoupeny wx po sobě – takže první várku si museli koupit zaměstnanci 10 ks a druhoub15ks rodinný príslušníci

  2. A zrovna Magic4 PRO tak zázračné parametry nemá, za tu cenu je zde plno lepších konkurentů. Zrovna to hlavní, co od tohoto telefonu každý očekává, se úplně nepovedlo, foto modul a jeho sw na tom zrovna úplně nejlépe není, pokulhává za dva roky starýmy modely Huawei. Ultimate je na tom už o něco lépe, ale dxomark už také není, co býval.

Comments are closed.