Samsung Galaxy Watch4

Hodinky Samsung brutálně zlevnily. Díky tomuto kódu ušetříte tisíce

  • Přemýšlíte nad nákupem hodinek od Samsungu?
  • Právě teď nastala ta správná chvíle!

Koupě chytrých hodinek Samsung snad nikdy nebyla výhodnější. Všechny modely totiž nyní pořídíte za nejnižší možnou cenu. Mobil Pohotovost si pro čtenáře tohoto článku připravila exkluzivní slevový kód „smartwatch“, díky kterému se akční cena hodinek sníží ještě o dalších 20 %. Vyměníte-li jakékoliv starší chytré zařízení, na které se vám práší doma v šuplíku, právě za některý model hodinek Samsung, můžete k výkupní ceně získat navíc bonus až 3 000 Kč. A k výkupní ceně vašeho stávajícího zařízení ještě přidáme dalších 15 %. Díky slevám a bonusům se tak u některých modelů dostanete i pod hranici poloviny běžné ceny. 


Nepřehlédněte: Češi, pozor! Když na telefonu uvidíte tuto barevnou tečku, znamená to, že vás někdo špehuje


Samsung Galaxy Watch4
Zdroj: Samsung

Galaxy Watch4 Classic LTE skoro za půlku

Jak si zajistit tu nejnižší cenu? Pojďme si ukázat na jednoduchém modelovém příkladu, jak využít všechny bonusy a slevy. Tak třeba Samsung Galaxy Watch4 Classic LTE  se běžně prodávají za 11 490 Kč. Díky slevovému kódu „smartwatch“, který použijete v košíku, a výkupnímu bonusu klesne cena Watch4 Classic LTE až na 6 292 Kč.

Úplně stejně si suprově pořídíte i Samsung Galaxy Watch5 (běžně 7 490 Kč). Díky slevovému kódu a výkupnímu bonusu je nyní seženete za 3 592 Kč. Akce platí na všechny modely řad Galaxy Watch4 i Galaxy Watch5.

Ceny po uplatnění kódu a výkupního bonusu:

Veškeré podmínky akce a modely naleznete zde

Galaxy Watch5 Pro
Zdroj: Samsung
Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.