HarmonyOS

HarmonyOS 3.0 je oficiální. Huawei letos vylepšuje, kde se dá

  • HarmonyOS 3.0 je představen
  • Huawei vylepšuje, kde se dá
  • Ostrý start naplánován na září

Huawei představil nový HarmonyOS 3.0, zásadně vylepšenou verzi proprietárního operačního systému. V tento okamžik je předchozí generace nainstalována na více než 300 milionech zařízeních a v tomto směru patří k nejprogresivnějším platformám současnosti.

HarmonyOS 3.0

Novinka prodělala pořádný facelift, nabízí intuitivnější funkce (např. HyperTerminal), je rychlejší, plynulejší s vysokým důrazem na soukromí a zabezpečení.


Nepřehlédněte: Obrovský asteroid se blíží k Zemi. Je desetkrát větší než velryba. Máme se bát?


HarmonyOS 3.0 Huawei
Zdroj: Huawei

Výše zmíněný HyperTerminal navíc dokáže propojit až 12 chytrých zařízení jako jsou tiskárny, brýle, chytré příslušenství nebo i automobil. Huawei především akcentuje schopnost propojit prakticky cokoliv s čímkoliv a vyšší důraz také klade nové možnosti v rámci chytrých domácností.

Čínský brand také vypiloval sdílení obrazovky, streamování obsahu z počítačových her, postprocessing (editace ve vyšším rozlišení, pokročilé filtry, zoom, eliminace rozostřeného obrazu, jednodušší sdílení apod.).

Komunikace & Zábava

Jeden z dalších klíčových aspektů, kde Huawei nastínil snahu o zjednodušení a pohodlí, je komunikace. Tablety, telefony a další produkty, pakliže jsou v blízkosti, se automaticky připojí k síti a sdílí telefonické hovory, přijaté SMS, takže uživatel je neustále v obraze.


Nenechte si ujít: Mladý muž si objednal na internetu grafickou kartu, přišly mu sklenice s pískem. Za více než 60 tisíc


HarmonyOS 3.0 Huawei
Zdroj: Huawei

A nezapomnělo se ani na zábavu. HarmonyOS 3.0 poskytuje bleskovou konektivitu a rychlý výčet možností v reálném čase tak, aby uživateli zajistil maximální komfort a pohodlí.

V případě volnočasových aktivit probíhá vyhodnocení výsledků a synchronizace údajů v reálném čase. Zlepšila se také komunikace s nositelnou elektronikou; např. po nasazení sluchátek do uší, se automaticky propojí a spustí i oblíbenou hudební aplikaci.

Z dalších novinek stojí za zmínku jednoduché ovládání chytré domácnosti mobilním telefonem, přehlednější správa soukromí nebo propojení v rámci automotive.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, Huawei / oficiální TZ

Total
0
Shares